Poznań, mechanik, pomocy:(

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Poznań, mechanik, pomocy:(

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #141121 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Mateus2
  Mateus2
  Użytkownik
  • Postów: 1

  czy ktoś może mi pomóc, tzn moje ferro 901 nie chce odpalić. stal jakieś 2 mce i podładowałem akumulator, rozrusznik kreci. ale nie odpala. benzyna w baku jest. Może zna ktoś jakiegoś mechanika, który dojeżdża? Ten serwis mobilny z omańkowsiej ma urlop:(Narzędzia mam. nie wiem czy źle zawór od dopływu paliwa odkręciłem, czy świecę zalałem, a nie chce sam grzebać, żeby nie popsuć:(

  #141125 Odpowiedź

  pawelek1991
  Użytkownik
  • Postów: 124

  Odkręć świece przyłóż do silnika i zakręć rozrusznikiem sprawdzisz czy jest iskra.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #141137 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 2 986

  Paliwo może pod świecę nie dochodzić lub iskry nie być. Pierwsze co to sprawdź świecę po próbie uruchomienia, czy jest mokra czy sucha, jaki ma kolor, czy jest iskra.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Poznań, mechanik, pomocy:(
Informacje o Tobie: