Poznań, mechanik, pomocy:(

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Poznań, mechanik, pomocy:(

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Mateus2
    Mateus2
    Użytkownik

czy ktoś może mi pomóc, tzn moje ferro 901 nie chce odpalić. stal jakieś 2 mce i podładowałem akumulator, rozrusznik kreci. ale nie odpala. benzyna w baku jest. Może zna ktoś jakiegoś mechanika, który dojeżdża? Ten serwis mobilny z omańkowsiej ma urlop:(Narzędzia mam. nie wiem czy źle zawór od dopływu paliwa odkręciłem, czy świecę zalałem, a nie chce sam grzebać, żeby nie popsuć:(

pawelek1991
    Użytkownik

Odkręć świece przyłóż do silnika i zakręć rozrusznikiem sprawdzisz czy jest iskra.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Paliwo może pod świecę nie dochodzić lub iskry nie być. Pierwsze co to sprawdź świecę po próbie uruchomienia, czy jest mokra czy sucha, jaki ma kolor, czy jest iskra.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie