Porada w sprawie części ZIPP NEKEN

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Porada w sprawie części ZIPP NEKEN

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 tygodnie, 1 dni temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #130685 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe PiotrDymek
    PiotrDymek
    Użytkownik

Witam, otóż mam taki problem, już wcześniej popsuła mi się część , . Kabelek odpadł i próbowałem go przylutować, lecz nic to nie dawało, motor nie chce palić po podłączeniu powyższej części, gdyż kabelek który nie działa jest prawdopodobnie za to odpowiedzialny. Lecz gdy ta część jest odłączona wszystko „działa bez zarzutu”, teoretycznie ponieważ motor nie gaśnie na przycisk i nie działa pilot itp. Może mi ktoś np. podać link aby taką część zakupić? Bo siedziałem już ponad 4h i nic nie znalazłem, nie wiem nawet jak się nazywa ta część… Z góry dziękuję 🙂

#695694 Odpowiedź

Krystian

gdzie znajde dzwignie tylniego hamulca noznego zipp neken 2017 ??

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #695713 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

na allegro?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #695717 Odpowiedź

Krystian

nie ma takiego co ja szukam. niby wyskakuje zipp neken ale jak patrze na zdj a na to co mam to,to nie jest to samo

#695722 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a pokaż zdjęcie swojego. bo ja znalazłem dużo różnych. mała szansa że żaden nie pasuje

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #695734 Odpowiedź

krystian

nie wiem czy tu mozna zdjecia wysylac to moze sie inaczej skontaktujemy np fb czy cos innego ?

#695746 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

postimages.org

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Porada w sprawie części ZIPP NEKEN
Informacje o Tobie: