Pomocy! Skuter z komisu, sprowadzany z Holandii.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Pomocy! Skuter z komisu, sprowadzany z Holandii.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe willis30 willis30 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #160902 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe wiul1
  wiul1
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam

  Kupuję skuter w polskim komisie sprowadzony z Holandii. Z tego co wiem dostanę tłumaczenie dokumentów i fakturę. Jakie dokumenty muszę dostać od sprzedawcy. Sukterek jest z 2005r, taki którym można jeździć na dowód (nie wiem czy to istotne informacje w tym temacie :)).

  Szybka pomoc mile widziana (prawdopodobnie będę go rejestrować we wtorek). z góry dziękuję 🙂

  #161170 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe willis30
  willis30
  Użytkownik
  • Postów: 11

  Witaj

  Kupowałem miesiąc temu Yamahe Neos 2005 również sprowadzoną z Holandii i również z komisu , Oprócz faktury i tłumaczenia powinieneś mieć jeszcze oryginalne dokumenty poprzedniego właściciela czyli dowód rejestracyjny i jakieś 2 dodatkowe papierki . Z tym wszystkim idziesz do wydziału komunikacji po tymaczasowe tablice , wykupujesz OC (ważne żeby było to załatwione tego samego dnia co rejestracja), jedziesz na przegląd a dalej to już jak przy każdym zakupie skutera

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Pomocy! Skuter z komisu, sprowadzany z Holandii.
Informacje o Tobie: