Pomoc w wyborze pierwszego skutera (Router lub cos lepszego)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #113281 Reply
    SolariS
    Użytkownik
    • 1

Witam!

Serdecznie proszę o pomoc w wyborze skutera. Zastanawiałem sie nad kilkoma chińczykami. Mianowicie Router Bassa lub Toros el Diablo. Troche już czytałem na ten temat i wiem, że oba są siebie warte jak to chińczyki ale który lepiej wybrać. Dodam, że to mój pierwszy skuter i dlatego odrazu niechce kupować markowego(chociaż kto wie:)) gdyż boje się upadku i że zwyczajnie moge coś skopać więc chińczyk na początek. Tylko który? A i znalazłem coś takiego: http://www.tesco.pl/produkty/rowery-i-skutery/skutery/skuter-sport-12-router warto? Cos więcej na temat tego modelu? Serdecznie proszę o pomoc.

#113307 Reply
    rjc
    Użytkownik
    • 4

Jak chińczyk,to obojętnie jaki,bassa i diablo to jeden diabeł.Wybierz,ten co Ci się bardziej podoba.
    Ja też mam chińczyka i jest gites..
    Po kupnie proponuję zrobić we własnym zakresie przegląd śrubek,bo zdarza się,że są niedokręcone.
    Poza tym pierwsze uruchomienia zaczynałem od kopka(trzy serie po 40 razy i starter),a nie od startera,porządnie go skopałem,przez jakieś 3-4 dni podczas pierwszego uruchomienia,trzeba też dodać parę razy gazu,a nie jak piszą bez gazu..
    Poszedł mi też prędkościomierz na dołkach,w przednim kole prostuje się blaszkę(oczywiście koło trzeba zdjąć),teraz porównywałem prędkość z gps,em i jest ok..Jeszcze jedna awaria mnie spotkała,odkręciła się śrubka od spustu paliwa z gaźnika,paliwo zaczęło mi uciekać,wystarczyło ją dokręcić.
    Moje spostrzeżenia piszę po to ,aby kolegom zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów.szczególnie jak to jest nasz pierwszy skuter.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#114252 Reply
    SolariS
    Użytkownik
    • 1

Prosze o jeszcze jakąś opinie zwłaszcza tego skutera w linku.

#126763 Reply
    SolariS
    Użytkownik
    • 1

Może jednak ktoś coś wyskrobie.

#126780 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64

Ja mam basse i jest fajna jak na chińczyka przyspieszenie dobre v-max bez blokad 75 km/h jest żwawy mam z 2012 roku przebieg to prawie 3 tyś awari 0 . dobrze że kupiłem na początek chińczyka bo była gleba….

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Pomoc w wyborze pierwszego skutera (Router lub cos lepszego)
Twoje informacje:

Back to top button