Pokrywa gaźnika plastikowa czy metalowa?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Pokrywa gaźnika plastikowa czy metalowa?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #79056 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fuman
    Fuman
    Użytkownik

Witam, mam trochę dziwne pytanie, a mianowicie czy jest jakaś róznica między metalową pokrywą gaźnika, a plastikową? Mam na myśli gaźnik 4t.

pozdrawiam

http://moto.allegro.pl/gaznik-cuga-do-skuterow-4t-do-cyl-100-90-80-cm3-i2601817973.html

#79063 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

plastikową łatwiej uszkodzić/zwichrować

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #79064 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fuman
    Fuman
    Użytkownik

wpływa to na jakość gaźnika?

#79076 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Fuman napisał:

wpływa to na jakość gaźnika?

Raczej nie wpływa. W końcu Keihin czy Walbro produkują gaźniki z plastykowymi pokrywkami i jakoś nikt nie narzeka na jakość tych gaźników.

#79083 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ten pusty wpis został przypadkowo dodany wiec przepraszam za to i mam problem z usunięciem go.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Pokrywa gaźnika plastikowa czy metalowa?
Informacje o Tobie: