Podświetlenie podwozia w skuterze.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Podświetlenie podwozia w skuterze.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dzokej dzokej 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe truchandox
    truchandox
    Użytkownik

Chciałbym podświetlić podwozie w moim Keeway matrix, tab by padało na podłoże. Nie wiem czego do tego użyć neonów czy taśmy led. Zależy mi na ostrym kolorze a nie takim którego wcale nie widać. Interesuje mnie kolor niebieski.

Zdjęcie profilowe mkkociamber
    mkkociamber
    Użytkownik

montujesz neony pod kufrem (fajnie oświetla silnik i podłoże) – podpinasz do – na aku a plus + lutujesz do stacyjki żeby włączały się z przekręcaniem kluczka u mnie był to zielony kabelek,:)

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    Zdjęcie profilowe truchandox
    truchandox
    Użytkownik

Dzięki za pomoc. Kupię neony ale zamontuję je na oddzielny włącznik.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przypominam o konsekwencji prawnej posiadania takiego oświetlenia 🙂

Zdjęcie profilowe like70
    like70
    Użytkownik

Dlatego montuje na oddzielny włącznik. Jak by patrzeć na wszystko co jest legalne a co nie to byśmy się tu nie spotkali. Wymieniamy doświadczenia tuningujemy nasze maszyny. To jest legalne? Prawo zwyczajowe bierze górę.

Czytaj
    REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.
    Zdjęcie profilowe dzokej
    dzokej
    Użytkownik

Tuning jest legalny lecz ingerencja w konstrukcję wiąże się z łamaniem prawa 🙂 a tak na poważnie ja zastosował bym ledy mam w swoim nekenie pod bakiem i jestem zadowolony. Neon jak padnie to w całości a led sie wypali to tylko jeden a reszta świeci.

Pozdrawiam Dżokej i Lewa w Górę
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie