Podłączyłem aku. – i nic! Kompletnie nic!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Podłączyłem aku. – i nic! Kompletnie nic!

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Error96 Error96 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Error96
    Error96
    Użytkownik

Witam,
    Przed rozpoczęciem się zimy, wyciągnąłem z mojego skutera (chińczyk, 4T) akumulator. W domu podłączyłem go pod prostownik i FULL. Ok.
    W między czasie zrobiłem audio i tak od czasu do czasu podłączałem aku pod niego. Co jakiś czas aku. ładowałem. Aku w porządku.

Dziś idę do garażu sprawdzić skuter, odpalić go itp. (skuter w zimie po tuningu) Wkładam aku i nic. Kierunki nie działają, nie odpala z elektryka tylko z kopki… Co jest? Aku w porządku, dobrze trzyma prąd. A tu nic. Może coś źle zrobiłem? Proszę o odpowiedzi i jakieś porady.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

bezpiecznik może przepalony ?

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Error96
    Użytkownik

Bezpiecznik cały jest:C

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Może kabel „masowy”…?

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Bez masy kierunki by działały, co to za tunning był? może coś źle podłączyłeś chyba, że akumulator padł? sprawdź.

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe mancur
    mancur
    Użytkownik

kable do rozrusznika zaśniedziały albo po prostu zwiesił się rozrusznik trzonkiem młotka stuknij go delikatni kilka razy

Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

A jak dłubałeś to może gdzieś kable są przetarte, albo są źle podłączone i zwierają ?

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

Ja w moim chińskim skuterku miałem tak, że jak był problem z masą, to nie miał iskry(;/)…

Tutaj, ewidentnie masz problem z jakimiś kabelkami. Posprawdzaj wszystkie kostki, sprawdź czy nie ma gdzieś zwarcia, czy nie przetarłeś gdzieś kabelka.

Pozdrawiam.
    Error96
    Użytkownik

Jest kabel masowy który przykręcamy do dekla głowicy i mamy iskrę:D i jest taki fajny drugi 😀 który jest koło rozrusznika. Ja po włożeniu silnika nie przykręciłem go bo śrubka mi się zapodziała a aku. nie miałem to i rozrusznika nie potrzebowałem. Dziś podłączyłem i to jednak to było:D po prostu zapomniałem o nim i tak został <lol2>

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie