początek sezonu???

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    roomcajz
    Uczestnik

Kiedy planujecie wystawić maszyny z garażu/ odebrać z zimowiska/ wydobyć spod plandeki?
    Czy dopiero 1 kwietnia?
    Czy jak deszcz zmyje sól z dróg?
    Bo mnie już korci

Kosik
    Użytkownik

Jak wszystko pójdzie po myśli to tydzień dwa, chyba, ze wyskoczą jakieś nie planowane zepsute części 😐

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Cytrus
    Użytkownik

Ja wyciągnę prawdopodobnie za tydzień, jak będą rekolekcje :mrgreen:
    Mam przy nim trochę do zrobienia.

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja planowałem przywieźć skuter z Mławy 28. lutego ale z oczywistych względów przesunąłem to na 3. marca, a teraz (z tego samego powodu) na 10. marca. Dzikość rodzi się w moim sercu gdy patrzę na termometr wieczorem.

roomcajz
    Uczestnik

ja to najchętniej już bym jeździł, drogi w miarę suche są ale jak patrze na ten biały asfalt i przypomina mi się artykuł MichałaWujaka to mnie dreszcze przechodzą.
    Ja chyba poczekam aż deszcz zmyje sól

HugoBoss
    Uczestnik

Ja jutro wybieram się na przejażdżkę 😀

Suawek
    Użytkownik

Już od kilku dni się szykuję, nie mogę się doczekać.

Przy okazji jakby ktoś szukał kasków to w Matorista.pl są w fajnej cenie. Przykładowo Marushin 778 przez allegro 550 a w salonie 790 🙂

HugoBoss
    Uczestnik

Chyba http://motorista.pl kupowałem tam swój skuter 😀

UPG
    Użytkownik

Ja planuje odpalić skuter w połowie marca, dzisiaj już idę negocjować miejsce na parkingu 😀

Suawek
    Użytkownik

HugoBoss napisał:

Chyba http://motorista.pl kupowałem tam swój skuter 😀

Zgadza się, mój błąd.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button