pierwszy sezon jazdy czy nauki ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy pierwszy sezon jazdy czy nauki ?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #634275 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe ignackrk
  ignackrk
  Użytkownik
  • Postów: 1

  witam wszystkich
  serdecznie na forum, gdzie trafiłem po oglądaniu przez jakiś czas filmów na youtube.
  Posiadam tylko prawo jazdy B – dość długo już. w tym roku się nakręciłem na moto i zapisałem na kurs 125tek i pojeździłem trochę na takim sprzęcie. Niestet nie dużo. planuję wciągnąć się bardziej w temat i mam pewne rozterki. Liczę na Waszą pomoc. Mianowicie, na przyszły sezon planowałem kupić 125 i pojeździć więcej, ale naszła mnie rozterka czy nie zrobić inaczej. Zapisać się najpierw na kurs kategori A i zdać egzamin by zdobyć doświadczenie i wiedzę z pierwszej ręki od zawodowców. Potem już droga otwarta do samodzielności.

  Stąd moje pytanie co lepsze dla zieleniaka? Samodzielna jazda i nabijanie kilometrów na 125 czy poświęcenie połowy budżetu na zakup 125tki na kurs i egzamin kategori A ???? co radzicie?

  jazda dla jazdy
  #634277 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 646

  Al na kursie „nie pojeździsz więcej” wiec skoro się nie przewracasz i technicznie ogarniasz jazde to reszta to jest obycie z ruchem. Doświadczenia na drodze nie da ci kurs.
  Nie rozpatrywał bym A w kontekście „więcej umieć” co raczej bym się zastanowił czy osiągi 125 (wystarczające słabe – nie ma sie co czarować) ci stykają czy chcesz więcej. Raczej A w kontekście mocy a nie doświadczenia.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: pierwszy sezon jazdy czy nauki ?
Informacje o Tobie: