pierwszy sezon jazdy czy nauki ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy pierwszy sezon jazdy czy nauki ?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 11 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ignackrk
    ignackrk
    Użytkownik

witam wszystkich
    serdecznie na forum, gdzie trafiłem po oglądaniu przez jakiś czas filmów na youtube.
    Posiadam tylko prawo jazdy B – dość długo już. w tym roku się nakręciłem na moto i zapisałem na kurs 125tek i pojeździłem trochę na takim sprzęcie. Niestet nie dużo. planuję wciągnąć się bardziej w temat i mam pewne rozterki. Liczę na Waszą pomoc. Mianowicie, na przyszły sezon planowałem kupić 125 i pojeździć więcej, ale naszła mnie rozterka czy nie zrobić inaczej. Zapisać się najpierw na kurs kategori A i zdać egzamin by zdobyć doświadczenie i wiedzę z pierwszej ręki od zawodowców. Potem już droga otwarta do samodzielności.

Stąd moje pytanie co lepsze dla zieleniaka? Samodzielna jazda i nabijanie kilometrów na 125 czy poświęcenie połowy budżetu na zakup 125tki na kurs i egzamin kategori A ???? co radzicie?

jazda dla jazdy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Al na kursie „nie pojeździsz więcej” wiec skoro się nie przewracasz i technicznie ogarniasz jazde to reszta to jest obycie z ruchem. Doświadczenia na drodze nie da ci kurs.
    Nie rozpatrywał bym A w kontekście „więcej umieć” co raczej bym się zastanowił czy osiągi 125 (wystarczające słabe – nie ma sie co czarować) ci stykają czy chcesz więcej. Raczej A w kontekście mocy a nie doświadczenia.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie