Pierwszy przeglad

witam od pewnego czasu jestesm szczęśliwym posiadaczem keeway hurricane i już powoli zbliża sie na liczniku 300km przy którym musze iść na pierwszy przegląd i tu moje pytanie czy przedląd musze robić w jakimś serwisie keewaya czy gdziekolwiek bo jestem z bydgoszczy a najlbiższy serwis keeway jest w toruniu a to troche daleko

Nie jestem pewien czy to dobry dział jeśli nie prosze o przeniesienie

Pierwszy przegląd?Tam gdzie kupiłeś niestety.

Masz na niego gwarancje? Jak masz to w tym serwisie, który ci sprzedawca wyznaczył, chyba że na niej ci nie zależy to w obojętnie jakim :D

Ale ja go nie kupiłem a wygrałem w loteri

sobel wrote:

Ale ja go nie kupiłem a wygrałem w loteri

Hihihih, dobre. Gratulacje. Gwarancja powinna być, chyba, że jej fizycznie nie dostałeś.
Autoryzowany dealer.
Best Bike Sp. z o.o.
85-739 Bydgoszcz
Ferdońska 116
tel: 052 348 90 81
e-mail: sklep@bestbike.pl

Gwarancje mam wielki dzięki

sobel wrote:

Gwarancje mam wielki dzięki

Teraz się pochwal co to za loteria i czy podatek trzeba było odprowadzać:)

Jakaś z pracy :D każdy pracownik musiał wziąść udziłał
No, podatek trzeba odprowadzic niestety :( 10% od wartosci

Aaa, myslałem, że więcej %. No to jeszcze nie jest tak źle:)

W książce gwarancyjnej powinieneś mieć listę serwisów które zaleca producent. Hihi wreście szykuje się dziś dobra pogoda do jazdy. Pozdrawiam

Ja kiedyś wygrałem w Esce Rock nawigację Garmina (mam ją do dziś) - wersja Pink czyli różowa (a najfajniejsze, że kumpela wygrała w kolorze grafitowym), gwarancja była ale nie miał mi jej kto podbić, płyty ze sterownikami nie było... Kiedyś przeszła format, który mi ktoś dla żartu zrobił, a że Symbian był nie zabezpieczony to wszystko poszło się bujać. Musiałem mapę kupować na Wolumenie i wgrywać.