Pierwszy motorower do 4000 zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #77990 Reply
    wogx
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Poszukuję jakiegoś chińskiego motoroweru, ważne jest by był lekki,miał silnik 4t i był tani w eksploatacji myślałem o zumico gr 500, bartonie fighterze lub junaku 902 lecz są trochę ciężkawe :/
    PS jestem dość niski i raczej niezbyt silny

#78007 Reply
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

Może Zipp Pro 50? Albo Zipp Xrace?

#78010 Reply
    wogx
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

bardziej mi chodziło o kształt taki jaki mają te modele które wymieniłem

#78034 Reply
    harekop
    Użytkownik
    • 31
    • 530Postów:

A junak 901 ? Jestem jego właścicielem już jakiś czas i nie mam z nim problemów 🙂

#78180 Reply
    wogx
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

A co sądzicie o junaku 902 bo właśnie mam blisko salon junaka, jest bardzo awaryjny?? ile można na nim zrobic km zanim sie rozsypie ??

#78195 Reply
    harekop
    Użytkownik
    • 31
    • 530Postów:

Kolego jak będziesz dbał tak bd miał. Też go chciałem, ale jednak wziąłem 901. Silniki te same jedynie wygląd inny.

#78196 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

Nawet się nie zastanawiaj – jeżeli będziesz dbał to ten silniczek zadowala się 1,5 litra w mieście i jest nie do zdarcia. Dzisiaj przekroczyłem 16000km przebiegu i wymieniłem jedynie łańcuszek rozrządu z kółkiem napinacza (po 14tys. – koszt zaledwie 30zł.) a poza tym części ulegające naturalnemu zużyciu jak żarówki klocki czy łańcuch z zębatką. Silniczek wciąż pracuje jak nowy i nie mam żadnych problemów – od początku leję dobre paliwo i od 300km olej syntetyczny. Jak widać przy odrobinie troski potrafi się odwdzięczyć – nawet pokonywał trasy ponad 300km bez żadnych problemów. Może Ogar 900R będzie dla Ciebie odpowiedni? Jest lekki, ma ten sam silnik. No i jest niższy co dla Ciebie powinno być ułatwieniem.

#78330 Reply
    igorbos27
    Użytkownik
    • 0
    • 4Postów:

A co byś powiedział o romet zetka lub romet router ws50 ?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Pierwszy motorower do 4000 zł
Twoje informacje:

Back to top button