Piaggio 125 x8 2006rok problem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #721303
    belmo
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Witam Posiadam Piaggio 125 x8 z 2006roku i mam problem bo przy 80km na godz odcina mi gaz trzeba zwolnic manetkę i wszystko jest ok.jak go kupywalem to klijent mi powiedział ze brakuje jakiejs gumki przy gazniku mial ktos taki problem??

    #721304
    belmo
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    A ja nie wiem o jaka gumkę chodzi na internecie nie moge nic znalesc na ten temat.byc moze tak tylko powiedział a przyczyna moze byc inna??.

    #721308
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a nie masz w kwitach że pierwotnie pochodził z niemieckiego rynku? Te na niemcy potrafiły trafić się zablokowane własnie na 80km/h.

    #721310
    belmo
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Sprowadzany z Włoch jest tak jest w karcie pojazdu

    #721311
    belmo
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Włochy i pierwsza rejestracja polska.wlasnie nie wiem czy nie zablokowany ale w dowodzie jest 11kw i koles mówił że leciał nim 120 ogolnie tyle powinny smigac mialem 50/80 zippo i smigal 110 a to 125 i tak słabo.rowne 80 i odcina dławi sie po puszczę do 70/75 i smiga ladnie.z miejsca rusza jak wariant.

    #721318
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Opowieści sprzedającego to wiesz… ty chciałes usłyszeć że to fantastyczny sprzet zeby kupić a on chciał sprzedać. Wiec usłyszałes opowieści o tym jak nim 120 jeździł. Żeby zobaczyć choćby licznikowe 120 (bo realne 120 nie jest możliwe tym sprzetem) musiał by być w stanie idealnym.
    A zapewne nie jest.
    Może nich ci sprzedający dokładnie wyjaśni jaka to “gumka” ma rozwiązac twoje problemy.

    #721324
    belmo
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Czyli moze mieć blokadę czy jak?no bo na 125 to 80km to cos malo.

    #721325
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    może mieć blokade, może być dojechanym gruzem o umierającym cylindrze.
    Czy gość który ci go sprzedał miał go jakiś czas.. tzn to był zarejestrowany na niego sprzęt ktorym jeździł np sezon i go zna czy to handlarz co ci naopowiadał historii jak to nim “jeździł 120” (bzdura sama w sobie) choc nie miał tablic i i ubezpieczenia.

    #721837
    belmo
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Ten co go mial to kumpel normalnie sezon czy tam dwa śmigał. Normalnie ma przyspieszenie itp tylko jak zaszybko dodaje gazu to sie dlawi. A jak powoli odkręcam manetke to ladnie sie wkręca

    #721856
    Szumek811
    Uczestnik
    • 19
    • 1 097Postów:

    Jak się dławi i odcina przy 80Km/h na masz nieszczelność. Ciekawe czy ta gumowa uszczelka to nie na łączeniu gaźnika czy tam wtrysku i tłoczek puchnie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button