Peugeot SpeedFight SF II

Witam!
Mam zamiar kupić skuter zainteresował mnie ten model i ten egzemplarz.

http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/peugeot-sf2,545886.html

Właścicielem jest student który dojeżdża do szkoły 120km od mojego miasta ale samochodem/pociągiem

Moje pytania:
1)Czy cena jest znośna
2)Ile ewentualnie można utargować
3)Co do niego dołożyć aby były lepsze osiągi

Dzięki za odpowiedzi :)

Po pierwsze sprzedający nie jest studentem,chyba że rośnie nam kadra kierownicza nie znająca ortografii.Po drugie nie wiem jaką pojemność zbiornika paliwa ma ten model Peugeota ale skoro pełny bak wystarcza na 130 km to pali dużo dużo wiecej paliwa niż jest napisane.Po trzecie między bajki trzeba włożyć przebieg tego skutera.Przez dziewięć lat zrobione 5800 km to rażąco za mało.Wychodzi że w roku koleś robił około 600 km w co nie chce mi się wierzyć.

Dzięki za odpowiedź a chciałbym się dowiedzieć ile z tej ceny moge utargować?

Dziadek100 napisał:

Po pierwsze sprzedający nie jest studentem,chyba że rośnie nam kadra kierownicza nie znająca ortografii.Po drugie nie wiem jaką pojemność zbiornika paliwa ma ten model Peugeota ale skoro pełny bak wystarcza na 130 km to pali dużo dużo wiecej paliwa niż jest napisane.Po trzecie między bajki trzeba włożyć przebieg tego skutera.Przez dziewięć lat zrobione 5800 km to rażąco za mało.Wychodzi że w roku koleś robił około 600 km w co nie chce mi się wierzyć.

1.Bak ma dokładnie 6l a spalanie jest w granicach od 3,0l do 3,2l na 100km.
Na pełnym baku spokojnie przejedzie 200km a nie 130km.
2.Przebieg jest tak śmiesznie mały, że to jest jakiś absurd no chyba, że jeździł raz w tygodniu(miesiącu). :D
3.Co do ceny to mógłbyś z negocjować ok. 300zł czyli dałbyś za skuterka 2500zł.
4.Zastanów się dokładnie nad zakupem, bo ten gościu jest tak mało wiarygodny jak moja 7letnia siostra. Powodzenia!

Hubert357

Zależy od sprzedającego, powiedz mu 2600 zł. Do @up... napisał, że ma stuningowany ten skuter, więc na pewno nie pali 3l, a raczej coś koło 4l.

Spokojnie puszcza go za 2500 i to bez żadnego gadania ;) Ale musisz dokładnie go obejrzeć .

Ok dzięki za odpowiedzi. Czekam na inne propozycje :)