peugeot rx6 rozrusznik kręci ale nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis peugeot rx6 rozrusznik kręci ale nie odpala

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Astern Astern 2 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Astern
    Astern
    Użytkownik

Cześć, ostatnio kupiłem peugeota rx6 z uszkodzonym rozrusznikiem. Ogólnie „na popych” odpala bez problemu.
    Problem pojawia się kiedy chce użyć rozrusznika … Kręci ale nie odpala. Dodam, że poprzedni właściciel wymienił rozrusznik i akumulator ale problem nie zniknął. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną? Jak to naprawić?

Edit. Oczywiście 2t, bo sporych modyfikacjach.

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 8 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Astern Astern.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 8 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Astern Astern.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kręci się sam rozrusznik czy kręci wałem i nie odpala? jeżeli kręci wałem to czy kręci w dobrą strone? kręci odpowiednio szybko?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Astern
    Astern
    Użytkownik

Kręci wałem, chyba w dobrą stronę bo na biegu mnie pociągnęło. Nie wiem w jaki sposób ocenić czy kręci wystarczająco szybko, ale wydaję mi się, że kręci dobrze.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 8 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Astern Astern.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 8 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Astern Astern.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a kopniak?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Astern
    Astern
    Użytkownik

w AM6 nie ma kopniaka ale na popych odpala bez problemu

Edit. a nie, w niektórych chyba jest… U mnie nie ma – seryjnie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie