Peugeot Kisbee – pomoc w zakupie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Peugeot Kisbee – pomoc w zakupie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Perzon Perzon 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Perzon
    Perzon
    Użytkownik

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.

Przejdę od razu do rzeczy, znalazłem ciekawą ofertę Peugeota Kisbee, oglądałem test skuterowo na youtube ale mało się dowiedziałem, wiem że to chińczyk ładnie ubrany we francuskie ciuszki 🙂

Mało znalazłem danych o tym skuterze w necie, proszę o podpowiedzi jakie są jego mocne i słabe strony, najlepiej osób które taki posiadają a nie „kolega brata wójka sąsiada taki miał”.

Proszę również o kilka porad na co zwrócić uwagę podczas oględzin, będzie to mój pierwszy kupowany skuter (w UK jeździłem na Hondzie Vision 110 ale była to służbowa maszynka)

Pozdrawiam 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

A o którą poj. ci chodzi 50,100,125?

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe bartek84
    bartek84
    Użytkownik

Oglądałem Kisbee 100, ale sam sprzedawca mnie zniechęcił. Powiedział, ze wycofują się ze sprzedaży i serwisu Peugeotów u siebie bo się sypią. To tylko trochę lepsze chiny. Nie wiem jakiego jesteś wzrostu ale jak dla mnie (mam 192 cm) Kisbee jest strasznie mały.

Zdjęcie profilowe Perzon
    Perzon
    Użytkownik

bartek84 napisał:

Oglądałem Kisbee 100, ale sam sprzedawca mnie zniechęcił. Powiedział, ze wycofują się ze sprzedaży i serwisu Peugeotów u siebie bo się sypią. To tylko trochę lepsze chiny. Nie wiem jakiego jesteś wzrostu ale jak dla mnie (mam 192 cm) Kisbee jest strasznie mały.

Chodzi mi o 50cc, ja mam 183 cm, wcześniej miałem do czynienia ze speedfightem 2 i rozmiar mi pasował, tak samo np Yamaha Neo. Czym konkretnie zniechęcał sprzedawca ? Bardzo ciężko mi znaleźć konkretne info co do tego skuterka

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie