Pasek do Zipp steed tuning

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #663271
  Lajtowyyy
  Uczestnik
  • Postów: 6

  Witam serdecznie potrzebuje porady. Wydaje mi się że poprzedni właściciel mojego skutera dobrał nie odpowiedni pasek w zeszłym sezonie w przeciągu 1000km poszedł kolejny miałem 729. Mój skuter to Zipp steed przerobiony na 80km. Dzisaj pobregulacji gaźnika chciałem się przejechać po garazu i na małym depnieciu szedł aż Dale mu wieciej nagle i pasek poszedł. Dlatego moje zapytanie brzmi jaki polecacie do niego pasek ? Markowy za 70-80 zł + jaki wymiar no wydaje mi się że ten 729 jest nie trafny. Wchodzi na styk na wariator i sprzęgło ( muszę się namęczy. Żeby go wlozyc) czekam na sugestie PiS joł

  #663274
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 942

  raczej masz napęd rozwalony skoro ci paski co 1000km trzaskają. wstaw zdjęcie tego paska co strzelił.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #663292
  Lajtowyyy
  Uczestnik
  • Postów: 6

  https://gmoto.pl/pasek-napedowy-729-729x17x28,81531.html

  Pasek był taki, dlatego teraz już chce zakupić jakiś drozszy.
  Tzn napęd rozwalony ? Co masz na mysli. Bo wariator i sprzęgło właśnie wymienione na nowe.

  #663313
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 942

  ja prosiłem o zdjęcie twojego paska a nie przykładowe zdjęcie z neta.. na kiego grzyba mi zdjęcie z neta??? żeby zobaczył jak pasek wygląda?

  np masz nieosiowo wariator i korektor, pasek pracuje po skosie i szlag go trafia, albo wychodzi na zęby od rozrusznika (test flamastra na wariatorze pomoże) bo jest zbyt długi.

  Jak zakładasz ten pasek?

  #663356
  Lajtowyyy
  Uczestnik
  • Postów: 6

  https://ibb.co/XypBX9n
  https://ibb.co/pLfH8vn
  https://ibb.co/d72nCSC
  https://ibb.co/qjBcW7C
  https://ibb.co/ygFsYcn

  Jednak jak dzisaj sciaglem pokrywę okazało się że pasek nie strzelił. Po sprawdzeniu wszystkiego wyszło że nakrętka od wariatora się poluzowała i pewnie zaczął się kolebac. Moje przeoczenie chyba jej nie dokrecilem na maxa. Ale i taka chciałbym wymienić pasek na jakiś lepszy więc chętnie posłucham porady. (Jak zakładam pasek?) Ściskam pasek przy kolektorze by wszedł na tuleje potem nakładam na rozłożony wariator i zakładam go. + Na jednym ze zdjęć widać kop nożny jak się przestawił po tym trzasku,przetarciu czy jak to nazwać.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button