Parkowanie w centrum na płatnych parkingach

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #622411
  PyciuBrodacz
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Witam wszystkich serdecznie,

  w moim mieście w centrum jest duży parking, gdzie w ciągu tygodnia od godziny 8-17 należy wykupić bilecik, żeby móc zaparkować (jak chyba w każdym mieście). Moje pytanie – jeżeli parkuję moto to też mam taki obowiązek? Gdzie taki bilecik wtedy umieścić? Jeżeli zaparkuję bez biletu mogę liczyć na mandat? Czy może wygląda to w taki sposób, że ja nie kupie bileciku bo nie ma go gdzie przymocować i mandatu też nie dostane bo nie ma go gdzie do moto przymocować? 😀

  #622412
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 975

  W mieście w strefie płatnego parkowania stajesz za darmo gdzie chcesz o ile tylko zachowasz wymagane przepisami przejście dla pieszych no i nie władujesz się pod zakaz.
  Ponieważ stajesz gratis to nie zabieraj miejsc parkingowych samochodem tylko staraj się przystanąć gdzieś na szerszym kawałku chodnika.
  Inna sprawa to parkingi prywatne – tam cie mogą po prostu nie wpuścić na gratisowy postój i to ich teren i ich prawo.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button