Optymalne podpięcie węży do chłodnicy oleju.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Optymalne podpięcie węży do chłodnicy oleju.

Ten temat zawiera 36 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 dni, 14 godzin temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 37 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe No to LU
    No to LU
    Użytkownik

Eeee tam, Bea sama mówiła, że ostatnio nie ma kiedy na nim polatać, przesiadła się do puszki i zasmakowała w komforcie braku komarów między zębami, to na cholerę jej chłodnica oleju…? Chyba, że lubi grzebać dla samego grzebania, gadżeciara 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Oj lubi, lubi:) Dzisiaj walczyłam z podnóżkiem, znaczy stopką centralną – naprawiona.
    Przedwcześnie alarm podniosłam – latam na KAC-u jakby częściej… no i fun wrócił 🙂

No to LU
    Użytkownik

Zwodzisz(łaś) znaczy…? Ech, te kobiety 🙂

no i na co to komu…?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Ależ skąd ! 😉 To była tylko chwila słabości… teraz jest moc! 😉

No to LU
    Użytkownik

Sraty-taty, teraz to jest pogoda, za chwilę się z puszeczką przeprosisz i nie chłodnica oleju, tylko grzane manetki będą Ci w głowie 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Prędzej grzane… wino/piwo 😉
    Z puszką nie muszę się przepraszać, więcej kilosów nią nabijam niż skutem 🙂

Zdjęcie profilowe wuja69
    wuja69
    Użytkownik

Chińską YoshimurĘ zamontowałem ,to z chłodnicą dam radę. Tutaj w wersji beta – https://www.youtube.com/watch?v=bTea_wOkO-8

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 tygodnie, 4 dni temu przez Zdjęcie profilowe wuja69 wuja69.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 tygodnie, 4 dni temu przez Zdjęcie profilowe wuja69 wuja69.
    Zdjęcie profilowe Bea
    Bea
    Użytkownik

Wydech/tłumik u mnie na razie ok – zmieniać nie muszę :]
    Czy ta nakładka osłony wentylatora (chwytak powietrza) faktycznie poprawia chłodzenie, czy to bardziej gadżet tuningu optycznego?

No to LU
    Użytkownik

Bardzo fajnie brzmi i wygląda 🙂

no i na co to komu…?
    Zdjęcie profilowe wuja69
    wuja69
    Użytkownik

Chwytak poprawia chłodzenie,szczególnie w mieście gdzie co chwila światła i postój, powietrze bez chwytaka jest brane bezpośrednio znad rury wydechowej.Na ,, trasie,,. jest raczej bez znaczenia.Wydech zmieniłem ponieważ stary pordzewiał i zaczął dzwonić,nowy org. podwoił by wartość skutera 🙂 .

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 tygodnie, 3 dni temu przez Zdjęcie profilowe wuja69 wuja69.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 tygodnie, 3 dni temu przez Zdjęcie profilowe wuja69 wuja69.
Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 37 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie