oplaca sie kupic?

Dodaj nowy temat na forum

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Korba Korba 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kuyt011
    kuyt011
    Użytkownik

witam
    na skuterach nie znam sie w ogole, dlatego pytam was (jako bardziej doswiadczonych) czy oplaca sie kupic ten oto skuter:
    http://allegro.pl/yamaha-aerox-okazja-jedyna-taka-i1798403213.html#gallery
    gdyby faktycznie bylo tak jak sprzedawca opisal (tuning 5000zl) i sprzedaje go za 3900 to raczej oczywiste ale czy faktycznie tak jest?:) prosze o porade, z gory dzieki

edit;
    podobne pytanie jesli chodzi o ten: http://allegro.pl/piaggio-nrg-power-mozliwosc-negocjacji-ceny-i1813164783.html#gallery

Zdjęcie profilowe Patrykk
    Patrykk
    Użytkownik

Nie opłaca się .
    Skuter po tuningu = strasznie obniżona wytrzymałość silnika .
    Pozatym plastiki wymienione, z tego co widziałem na zdjęciach – krzywa blacha, a to może świadczyć o wypadkowej przeszłości tego skutera.

Zapraszam do mnie, mam do sprzedania Aprilie SR 03’/05′( I rejestracja ) za 3 tysiące .
    Foty: http://www.pokazywarka.pl/aprilia .
    Wszystkko seryjne, zero jakiegokolwiek tuningu , a jak chcesz tuning, to mogę Ci wymienić, co tylko będziesz chciał .

EDIT: NRG ładne, tylko ten tłumik jakiś taki pognity 🙂 .

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Tego aeroxa się nie opłaca. Będzie na pewno dojechany… Przebieg raczej nie jest prawdziwy…
    NRG już lepsze jest 😉

o
    kuyt011
    Użytkownik

a co jesli chodzi o ta aprilke?
    http://moto.allegro.pl/aprilia-sr-50-07r-okazja-i1794077686.html#gallery
    z sylwetki i wygladu bardzo mi sie podoba, osiagi podobno tez ma dosyc dobre (~75km/h to dla mnie wystarczajaco).

btw. ile taka aprilka (zero tuningu) wyciaga? 😛

Patrykk
    Użytkownik

Aprilka z wyglądu ładna, ale długo się nią nie nacieszysz.
    Ponad 27 tysięcy przebiegu to o wiele za dużo, jak na wersję wtryskową.
    Jak zacznie się sypać, to ładu nie dojdziesz .

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Nom, za duży przebieg ;/ Zastanów się na aprilką Patryka.

o
    kuyt011
    Użytkownik

ooo faktycznie nie zlukalem ;/ troche sie namyslilem i chyba jednak bede kupowal na wiosne, jak cos to sie zglosze do Ciebie Patryk (koniec kwietnia/poczatek maja), choc watpie zeby byla jeszcze aktualna.

Patrykk
    Użytkownik

Raczej już nie będzie aktualne .. musze sprzedać SR, bo tak czy siak jeżdzę już samochodem, a mam teraz kilka wydatków i niestety muszę się pozbyć Apki :).

Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

Kuyt lepiej kupować PO SEZONIE- tzn jesień/ zima- wtedy ceny skuterów mogą być nawet 30-40 % niższe

na wiosnę jest najdrożej

są osoby które nie bardzo mają gdzie zimować maszyny i wtedy przed zimą starają się pozbyć, sklepy- podobnie- ruch mniejszy- lepsze promocje

polecam kupować zimą!!

Zdjęcie profilowe Korba
    Korba
    Użytkownik

tego areoxa nie polecam ,a bardzo lubie roxy, jak widać rok, 2001 a teraz 2011 czyli 10 lat a przez 10 lat przejechal tylko 1800 km { cos nie chalo, abo NRG albo patryka 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie