Opinie: Zobacz elektryczny skuter od MINI

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Zobacz elektryczny skuter od MINI

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe nagroda nagroda 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Wygląd extra … ale elektryczny … i cena pewnie będzie jakieś 20k +

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Oj tak, cena będzie zaporowa…

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kordian
    Kordian
    Użytkownik

Koncepcja i stylistyka bardzo ciekawa. Napęd elektryczny do miasta uważam ze jest rozwojowy,ale cena na pewno będzie zaporowa jak na nasze Polskie realia.

Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

W kraju nad Wisłą to raczej bez sensu. W Auto Świecie był artykuł o tym, że samochody elektryczne tworzą więcej zanieczyszczeń niż spalinowe, bo u nas energia jest pozyskiwana głównie ze spalania węgla – tych spalin jest więcej w przeliczeniu na 1km niż w przypadku spalania paliwa.

Zdjęcie profilowe nagroda
    nagroda
    Użytkownik

Mnie jakoś nie „podnieca” wyglad tego skutera. Trochę pooglądałem modele BMW, podpytałem o nie w salonie i większość z nowych modeli to „niedoróbki” wg sprzedających, bo bardzo szybko je produkują i od razu sprzedają, a testy bezpieczeństwa są może ze 2.. za to yamaha ma teraz tmax-a i xenter i pare ładnych miesięcy nad nimi pracowała. Kupiłem TMAX 530 na dniach otwartych 2 dni temu i przyznam, że nie czuję różnicy między nim a motorem poza nazwą, że to skuter.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie