Opinie: Zipp Quantum R: Z Bliska

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Zipp Quantum R: Z Bliska

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ostuligrosik ostuligrosik 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #93173 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Też wczoraj oglądałem,wygląd ciekawy,ale po bardziej szczegółowym spojrzeniu wychodzą niedoskonałości produkcyjne i kiepskie materiały,a ten wydech to porażka.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    #93174 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Za to maxi skutery spod znaczka Kymco zrobiły na mnie duże wrażenie,choć i tam można by się przyczepić do kilku lepszych rozwiązań produkcyjnych.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #93175 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

Wygląda ciekawie,więcej nic nie powiem bo nie widziałem z bliska,mam nadzieję że sie nie rozleci na Polskich drogach.A trwałość już Zipp chyba potwierdził wyprawą Axisem dookoła Europy (10 000km)…

motórzysta
    #93176 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kordian
    Kordian
    Użytkownik

Tak trzeb przyznać ze wygląda ciekawie ,i ja koledzy piszą czas pokaże czy udane przeróbki 😉

#93177 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kustosz
    kustosz
    Użytkownik

Hugo jesteś wybredny. Przecież nie każdego stać na markowy skuter. Każdy skuter ma wady i zalety. Ten quantum ma ciekawą stylistyke.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #93180 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jak dla mnie trochę za kwadratowy. Hugo jest wybredny bo ma Kymco to tylko Kymco chwali a reszta to buble na kółkach…

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #93181 Odpowiedź
    HugoBoss
    Użytkownik

Bo mam zaufanie do Kymco 🙂 kustosz to tylko moje zdanie,obejrzałem go z bliska dokładnie. Jeżeli już coś kupuje to chce żeby nie tylko z daleka ładnie wyglądało.

#93182 Odpowiedź
    HugoBoss
    Użytkownik

Po drugie to tylko Kymco mogę chwalić bo tylko je posiadam i mam jakieś zdanie o nim 🙂

#93183 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Vin
    Vin
    Użytkownik

Dla mnie stylistycznie bajer – silnik dobry bo sam jeżdżę i nie narzekam, muli tylko jak go nie przegazujesz.

#93184 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe krystians31
    krystians31
    Użytkownik

licznik żywcem wyjęty z rometa 717,już mogli się wysilić

chińczyk,ale z duszą
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Zipp Quantum R: Z Bliska
Informacje o Tobie: