Opinie: Zipp otwiera salon firmowy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Zipp otwiera salon firmowy

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Ee tam…

Zdjęcie profilowe Arczi
    Arczi
    Użytkownik

właśnie 🙂

Zipp Quantum R…w korkach nie stoi. Popieram Eko-Driving.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Daniello18
    Daniello18
    Użytkownik

Byłem, polecam, mają tam wszystkie modele Zippa chyba we wszystkich kolorach, również tegoroczne nowości (Xrace bardzo ładny), także można się do każdego przymierzyć, oprócz tego mega asortyment części (również tuningowe) i ludzie znający się na rzeczy (w końcu mam naprawiony skuter a już kilku mechaników się głowiło)

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Za te pieniądze chińczyk to przesada. A kupując Zippa sponsorujemy cały marketing i te wszystkie inne pierdoły. Identycznie jak kupując produkty Castrola. A inne, tańsze są wcale nie gorsze.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Takie robili wielkie otwarcia, a salon już zlikwidowany. Mój e-mail do Zippa > „Mam jeszcze takie pytanie odnośnie salonu zippa w Warszawie. Czy owy salon przy ulicy Młodnickiej 52B będzie czynny na wiosne? Pytam, bo słyszałem, że owy salon jest w trakcie likwidacji(?)” E-mail od Zippa > „Salon został przeniesiony do Przasnysza na ul. Leszno 40.”

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Sratatata, w Przasnyszu na ul. Leszno 40 jest zakład produkcyjny Kross i Zipp więc to żadne przenosiny.

Router WS 50 2013
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie