Opinie: Żałosna wywrotka na Yamaha Aerox

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #142653 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster

” A wyobrażacie sobie takie coś przy “użyciu” pojazdu produkcji chińskiej?” no k***a nie przesadzajcie… chinskiemu sqtowi tez by sie nic nie stalo.. w koncu to nic wielkiego…

#142662 Reply
    telta
    Uczestnik

oj tam oj tam .po prostu-tak jak w telewizorze-audycja zawiera lokowanie produktu.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#142690 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

nie rozumiem typow co porownoja aeroxa do chinola.. tkj porownywac ferrari do malucha…

#142730 Reply
    norbi1551
    Użytkownik

odpierdziel się od malucha wolałbym jeździć maluchem niż ferrari co i tak więcej niż maluchem po drodze nie można jeździć a maluch jest chociaż 4-osobowy a po pijaku nawet 10-cio

#142733 Reply
    michal98
    Użytkownik

Właśnie maluch to porządny samochód …..

#142735 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja gdy wyp%%%doliłem się w środę to tylko lusterko mi pękło, a jechałem prawdopodobnie troszkę szybciej. A co jeśli mój skuter tak naprawdę nie jest chiński??? Nie no, ale bez kitu… Tu najpierw pi###olenie o szopenie, że forum jest dla wszystkich i że wszyscy są równia, a tu taki strzał… Ktoś miał chyba chwile słabości i zaciemnienia…

#142738 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

nie rozumiecie tego:) tak samo moge powiedziec ze chinol to zajebisty skuter…… jest… do 10tys kn (nikogo nie chcialem obrazic ,sam mam)

tylko szkoda ze zaklady pogrzebowe nie maja malucha co pomiesci 10 trumien

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Żałosna wywrotka na Yamaha Aerox
Twoje informacje:

Back to top button