Opinie: Zabawa z Kymco Trwa Jeszcze Tydzień

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #97477 Reply
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318

Jaaaaaaaaaaaa co to ma być ????? Ja regulamin czytałem i jest do 15 sierpnia mają być wyniki a nie!!! OMG 😀

#97478 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

ee to lipa. Nie fair. Jak jest regulamin to się go przestrzega a nie zmienia w trakcie trwania zabawy. Tak więc proszę o usunięcie mojego zdjęcia, ja się w takie coś nie bawię. Pozdraw i miłego dnia życzę.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#97479 Reply
    pimokimo
    Użytkownik
    • 0

Jeżeli sie pisze w regulaminie do 14 to do 14 ,a nie ze zmieniacie do 21 bo wzrasta popularność konkursu-.-!

#97480 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5

Heh, nie ma sensu brać udziału w konkursach na „lajki” i tak prawdopodobnie wygra ten, co ma najwięcej „botów”;-)

#97481 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    #97482 Reply
    Jolusia
    Użytkownik
    • 0
    #97489 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 77

Popieram to nie fair ! Po co regulamin, jak się go nie przestrzega ?! Kto ma więcej znajomych ten wygra, nieważne jakie zdjęcie jest zrobione, są 2,3 naprawdę ładne, a mają po kilka lajków tylko.

#97508 Reply
    pimokimo
    Użytkownik
    • 0
    #97509 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

nie.

#97515 Reply
    Warrant
    Użytkownik
    • 0

… i właśnie w ten sposób powstają wszelakie patologie w domu wariatów – polsce. człowiek nabiera zaufania do rzetelności jakiegoś portalu, firmy, ludzi – i co ?? manipulowanie na całej linii – pewnie bliżsi znajomi KRÓLIKA nie zdążyli wysłać zdjątka i trzeba się będzie dostosować, poczekać — popieram wszelkie wpisy odnoszące się krytycznie do takiego postępowania – to jest zwykłe DZIADOSTWO I NEPOTYZM

#97523 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Proponuję również zastanowić się dlaczego właśnie KYMCO a nie skuter po prostu. To przedłużenie 'konkursu’ i wybór marki jakoś nie wydaje mi się przypadkowy.

#97558 Reply
    Pirus
    Użytkownik
    • 0

ad. maxell Nie będę nikogo bronił ale chyba nie doczytałeś. Dlatego KYMCO gdyż to importer Kymco jest fundatorem nagród a skuterowo.com tylko organizuje ten konkurs. No offence 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Zabawa z Kymco Trwa Jeszcze Tydzień
Twoje informacje:

Back to top button