Opinie: Używany "ulep" Suzuki GSX-R 750 składany z dwóch: Jak nie popełniać takich błędów

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #315398 Reply
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Ja pier……

  #315401 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 439

  Cały Paci : wpadł … i wypadł.;)
  Przyznaj się, składałeś to cudo??? ;)))

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #315403 Reply
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 812

  Bez przesady,nie zabija sie dla pieniędzy,ja wraków nie reanimuje.Pan który robił przegląd i tak ładnie ten wałek z ramą opisał powinien zgłosić drogówce a nie ostrzegać na yt bo jakiś młody gniewny bez mechanika pod ręką to „cudo” kupi.

  #315405 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 439

  Niektórzy zabijają dla przyjemności, jak widać…
  Najlepszą karą dla tego poparańca, który to posklejał, byłaby jazda tą suzuką z max. prędkością, do czasu… aż rozsypałaby się w drobny mak.

  #315406 Reply
  jas13
  Uczestnik
  • Postów: 98

  Ten który się zna zdejmie to i owo, i poszuka usterek, ale ten co się nie zna spojrzy na kolor, cenę i zabierze. I dzięki temu gro firm ściągających złom z EU i UK ma zarobek. A naiwny później będzie wstawiać negatywne opinie pod testami używek, że nie kupować bo się sypie.

  #315409 Reply
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 812

  Ten który sie zna to ominie ten ulep szerokim łukiem,pospawane z wierzchu ładnie?A geometria ramy w D…e,to sie tylko na części nadaje.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Używany "ulep" Suzuki GSX-R 750 składany z dwóch: Jak nie popełniać takich błędów
Twoje informacje:
Back to top button