Opinie: Uwaga na: Studzienki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Uwaga na: Studzienki

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lemonek lemonek 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Tomekj
    Tomekj
    Użytkownik

Ja zawsze jak jade nad Rogoźnik to robie 5 kilometrowy slalom miedzy dziurami i studzienkami po wsiach 😀

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

No, ja to nieraz muszę omijać studzienki ;/ Normalnie co 10m na ulicy studzienka…

o

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe domo1293
    domo1293
    Użytkownik

OstRy a gdzie ty na wsi masz studzienki ???

Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Tfuu zle napisalem Chodziło mi o to ze najpierw przez miasto slalom miedzy skudzienkami a na wsiach miedzy dziurami 😀

Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

choc w wojkowicah jak przejezdzam jest prosta gdzie 6 studzienek jest pod rząd 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe arka3
    arka3
    Użytkownik

Ponieważ dawno już nie jechałem Trasą Łazienkowską (na ogół jadę objazdem) dzisiaj postanowiłem przelecieć właśnie tamtędy… O zgrozo ile studzienek zaliczyłem to wiedzą tylko moje ja..a !!! Nie ma różnicy czy jedziesz po lewej czy po prawej stronie pasa, zawsze lądujesz na zapadniętej studzience. To jakaś masakra, wracam na Trasę Siekierkowską i Dolną, a TŁ zostawiam miłośnikom enduro…

Zdjęcie profilowe saper94
    saper94
    Użytkownik

Ja mam pytanei , po kiego czorta hamować jak isę zobaczy studzienkę. Poprostu isę ją wymija, nie wykonując skrętu , lecz balansując i tyle 🙂 Ja osobiście na zakrętahc które znam w mieście , tam gdzie są studzienki staram siewjechać takim torem jazdy , aby się jak najbardziej wyłożyć, a zarazem wszyrtkie ominąć 🙂 bez studzienek po tygodniu nei chciałoby mi sie jeźdźić i inwestować w skuter 🙂

street262
    Użytkownik

mi tam studznienkie nie przeszkadzają bo nie są zapadnięte tylko te dziury w drodze to (katorga)

Zdjęcie profilowe Gogoo
    Gogoo
    Użytkownik

Mi się zdaje że zazwyczaj studzienki są na sierodku ulicy wiec trzymam prawej strony jeśli tak nie jest to slalomy i zmniejszenie prędkości i też jest ważne żeby nie jechać blisko samochodu bo może nam studzienka wyskoczyć. Ważne !!!! Samochód może sobie przejechać jakby niby nic a skuter nie!

Łysy zakszania

Piotr Suwara
    Użytkownik

po holere dają te studzienki na ulice .. wiedzą ze to stanowi niebezpieczeństwo dla jednośladów powinni dac na chodnik czy co … już raz przez to prawie wyglebałem

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie