Opinie: Tuning skutera, motoroweru i motocykla: W co zainwestować?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Tuning skutera, motoroweru i motocykla: W co zainwestować?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #180218
  Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  Leszek Śledziński
  Jednoślad.pl
  • Postów: 2 361

  Sorry ale dla mnie ten artykuł to bełkot. Miał on niby zachęcić do tuningu jak rozumiem… Przeczytałem to ze względu na tytuł – zima najlepszy czas na tuning – to ciekawe jak testować wagę rolek i ustawienia gaźnika – jeździć na mrozie? Musiałem sobie kilka razy przeczytać tę część artykułu dotyczącego „sportowych rolek”, żeby zrozumieć co Autor miał na myśli. Pewne skróty myślowe zawarte w tym artykule są dla laików całkowicie nieczytelne. Jak pisać o tuningu w ten sposób, to lepiej wcale.

  Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
  #180221
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 18 512

  Zaiste – strojenie skutera na mrozie lub na śniegu, jazda pełnym ogniem po mokrych lub oblodzonych asfaltach. korekty na mrozie na świeżym powietrzu… wymarzone warunki do dłubania +strojenie w warunkach kompletnie nie przystających do tych panujących w sezonie.
  czy oddanie sprzętu do serwisu na tuning oszczędzi nerwów… hmmm..:) nie jestem przekonany. Serwisy sie wcale nie pchają do tuningu. Chetnie wymienią cylinder i pasek lub wariator ale do strojenia, eksperymentowania i prób wcale sie nie wyrywają – co jest o tyle normalne że kto zapłaci za 5-6 godzin dobieranie rolek, dysz, sprężynek, sprężyn i kto normalny ma takie zaplecze na testy – kilkadziesiąt zestawów dysz, rolek w różnych rozmiarach i wagach, różne wydechy..itd. Utopia.
  bardzo fajny artykuł. O niczym. I średnio prawdziwy (eufemizm).

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

  Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie