Opinie: Test Piaggio Liberty 125 ABS: W tym momencie to mój miejski numer jeden

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #305683 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

zobaczyłem tytuł i wiedziałem kto jest autorem :).
    Tzn rozumiem kryteria +5 do lansu i +6 do zrywu ale dla mnie w mieście liberty jest kompletnie afunkcjonalny. Tzn gdybym tylko jeździł – ok.
    Ale jakby chcieć od sprzętu kilku rzeczy więcej to liberty kompletnie ich nie ma.
    Ochrona kierującego przed wiatrem lub syfem pryskającym spod kół innym – żadna. To nie italia – u nas często syf jest na drogach i czesto to mokry syf. Schowek pod kanapą to jest umowny. Albo kask albo zakupy? No fantastyczny wybór. W np. symie nie musze wybierać – moge wsadzić i kask i zakupy.. itd

#305682 Reply
    Damian Śmigielski
    Użytkownik
    • 22

Na stronie producenta jest informacja że boczna nóżka występuje jako akcesoria dedykowane i jest to dla mnie niepojęte. Jak można bocznej nie dać w standardzie ? – ja rozumiem że skuter waży pewnie ze 110 kg i łatwo go postawić na centralnej ale boczna nóżka do również wygoda i praktyczność a w pewnych sytuacjach również bezpieczeństwo (stabilność parkowanego skutera). Według mnie pod tym względem Makarony dały ciała.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#305708 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Ta, ja po wypożyczce (Beverly 300i), tyż Szymka kochom jeszcze mocniej 🙂

#305722 Reply
    pawelecm
    Uczestnik
    • 0

Oj tam Wombacie od razu afunkcjonalny, po prostu są skutery i skutery – są ludzie i potrzeby. Różne. Jeden lubi i potrzebuje dużych owiewek i mega bagażnika, drugi ceni najbardziej w mieście duże koła, płaską podłogę i wąską sylwetkę ułatwiającą pokonywanie korków.
    Ja bym tam Peopla nie zamienił na syma gts ( z tym samym silnikiem). A Ty odwrotnie:)

#305726 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

tal ale jakbym brał takie inne kryteria to też bym się nie rzucał na liberty.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Test Piaggio Liberty 125 ABS: W tym momencie to mój miejski numer jeden
Twoje informacje:

Back to top button