Opinie: Test nowej Hondy PCX 125 #2: Odkrywamy miasto na nowo dzięki zwrotności tego skutera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Test nowej Hondy PCX 125 #2: Odkrywamy miasto na nowo dzięki zwrotności tego skutera

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 3 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Jeszcze trochę za dużo wody, a za mało treści, żeby komentować 🙂

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

z zeszłego roku:
    https://www.youtube.com/watch?v=mxJG4bxtsxI

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Tak tak, ten testdrive CODA wybitnie ukazuje pewien fakt – najwięcej hejtu na skutery/maxiskutery leją ci co nie jeździli na takich sprzętach na codzień. A tu jak widać wystarczy jeden dzień takim scootem w mieście i od razu wiadomo o co chodzi.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Znam, ubawiły mnie reakcje Cody na jazdę skuterem 🙂
    Odnosiłem się do ^reglamentowania^ informacji o PCXsie na JEDNOŚLADZIE.

Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Zgadzam się z opinią kolegi Edwarda (niezalogowanego i tym samym niewidocznego na forum) w kwestii braku komfortu osób wysokich na tym sprzęcie. Po obejrzeniu i przeczytaniu tej drugiej części artykułu pomyślałem że coś chyba ze mną jest nie tak (i z moimi proporcjami ciała) bo mając 175 cm również było mi nie wygodnie na PCX’ie. Nie oszukujmy się w takim razie dłużej – ten sprzęt jest stworzony dla osób niskich i one będą na nim czuć się doskonale. Zachęcam też kolegów redaktorów do sprawdzenia możliwości fabrycznego ogumienia na mokrej nawierzchni bo chodzą słuchy ze czar pryska. Jeżdżąc PCX’em nie podobało mi się również umiejscowienie lusterek w których po prostu mało widać. Jeśli już mówimy o lusterkach to warto wspomnieć że stosując akcesoryjną dedykowaną wysoką szybę konieczne jest przeniesienie mocowania lusterek poza obrys sprzętu bo w przeciwnym razie będą zahaczać o pleksę.

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

byłem bardzo nastawiony na PCX-a, zachwycony, przekonany..itd. Aż do pierwszego kontaktu na żywo. Wtedy przyszła refleksja: kurde jakie to małe.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Przecież takie małe spalanie i zwrotność musi mieć swoje podstawy 😉 Ale typowo na miasto do przeciskania się wystarczy. Zastanawiam się, czy wersja 150cc w ogóle się sprzedaje 😀

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Spotkałem użytkownika 150, znaczy ktoś kupił 🙂

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Jakby dać temu 300cc to by można polatać 😛

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Dali 300 i nazwali Forza 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie