Opinie: Szczęka! Czyli o kaskach raz jeszcze.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Szczęka! Czyli o kaskach raz jeszcze.

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe elloco elloco 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sham_Janesky
    Sham_Janesky
    Użytkownik

Nosząc okulary można jeździć w integralu. Trzeba tylko zakładać okulary po założeniu kasku… 🙂

Sham_Janesky
    Użytkownik

Mam integrala jako drugi kask, ale to zakładanie i zdejmowanie jest strasznie upierdliwe 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe krystians31
    krystians31
    Użytkownik

ja mam z otwieraną szczęką(noszę okulary),bardzo sobie chwalę

chińczyk,ale z duszą
    Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

Przemek ja tez mam integrala z otwierana szczeką /szułbicą jak sam się smieje/ i to dobry patent nie tylko dla noszacych okulary.dobry taki juz kask kosztuje około 250-300 zł

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

Zdjęcie profilowe pasek888
    pasek888
    Użytkownik

Ja jestem zwolennikiem kasków integralnych. Może dlatego, że nie znam problemu okularów, których nigdy nie nosiłem. Owszem, nosiłem się z zamiarem zakupu szczękowca, ale tak naprawdę chyba nigdy nie korzystałbym z tej funkcji. Dziś kupiłem AGV K3. Najprostszy, najtańszy kask tego producenta. Wyjdzie w praniu co to warte.

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    Sham_Janesky
    Użytkownik

Popieram, patent jest zacny, nie trzeba sobie wciskać okularów za uszy po założeniu pełnego kasku, nie mówiąc o tym, że np. można wejść na stację bez zdejmowania i bez obawy bycia posądzonym o napad, o piciu, jedzeniu itd.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

ja tam zazwyczaj wchodzę na stację płacić w kasku 🙂 Szkoda czasu na zdejmowanie ;]

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Madi – widziales jak ja zdejmowalem i zakladalem kask z okularami. A slyszeliscie, ze zdarza sie, ze jak nie zdejmiesz kasku to maga Wam nie wlaczyc pompy przy dystrybutorze?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Sam też czasem w okularach jeżdżę to wiem jak to jest. 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe dostawcy
    dostawcy
    Użytkownik

i tak całe mnóstwo skuterzystów będzie śmiagać w „kaskach” z allegro za 23,89 zł, może z tego należy leczyć? Może jakiś test zderzeniowy redakcja zrobi w takim kasku? A propos USA na florydzie widziałem jak śmigają bez kasków, o zgrozo ale co tam wolny kraj.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie