Opinie: Skuter i technika: Łańcuch napędowy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Skuter i technika: Łańcuch napędowy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #93529 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe MichalWujak
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  „z łańcuchem napędowym z pewnością dużym komfortem jest to, że – w porównaniu do paska –nigdy nie dojdzie do jego zerwania” dyletant to pisał, bo łańcuchy potrafią zerwać

  #93535 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Pietro
  Pietro
  Użytkownik
  • Postów: 3 294

  Niestety to prawda, łańcuch potrafi się zerwać… „prawidłowo konserwowany łańcuch, nawet po 5 tyś km, wygląda jak nowy” …a w moim skuterze, całkowicie bezobsługowy pasek, po 31 tyś km wygląda jak nowy 😉

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #93536 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe MichalWujak
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  Jeszcze nie słyszałem o zerwanym łańcuchu w motorowerze. No chyba, że ktoś dobija łańcuch napinaniem na sztram. Poza tym prędzej strzeli zapinka od łańcucha niż dobry sworzeń. Ale zanim do tego dojdzie to kończy się regulacja napięcia i trzeba wymienić łańcuch (chyba, że ktoś żałuje kasę i skraca stary…).

  #93542 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe madi
  madi
  Użytkownik
  • Postów: 5 788

  To skracanie starego to taki pic na wodę, przeciągnięcie tego co nieuniknione… Rolki się w końcu tak wytrą, że trzeba będzie zmienić łańcuch i żadne skracanie nie pomoże.

  Router WS 50 2013
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Skuter i technika: Łańcuch napędowy
Informacje o Tobie: