Opinie: Rozpoczęcie sezonu w sklepach Lidl

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Rozpoczęcie sezonu w sklepach Lidl

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Arczi Arczi 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

KOMERCJA Co za czasy. Teraz sezon skuterowo-motocyklowy otwiera Lidl. I nie tylko. Zainteresowanych, tych którzy jeszcze nie wiedzą, zlotem gwiaździstym (Częstochowa-największy w Europie) chciałbym poinformować, że jest przeniesiony na Mazury (Gietrzwałd), właśnie z powodów owej komercji. Co by tu jeszcze spi..rzyć Panowie, co by tu jeszcze… 🙁

MichalWujak
    Użytkownik

Spokojnie, to nie jest żadna impreza tylko zwyczajna akcja promocyjna. Nie przesadzajmy. Jest sezon jesienny – w sklepach pojawiają się ciepłe kurtki i grube skarpety, jest sezon wiosenny to wprowadza się artykuły rowerowe i motocyklowe. Nikt nikogo do zakupów nie zmusza, a osobiście uważam, że akurat powyższe produkty warte są zainteresowania. Część z nich pojawia się cyklicznie co rok lub co dwa i schodzą w oka mgnieniu, więc coś w tym musi być.

Zdjęcie profilowe dziadek
    dziadek
    Użytkownik

Jestem całkiem spokojny. Pierwsze dwa zdania to ironia http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia. Bardziej zależało mi na drugiej części mojego komentarza (dział-informacje), myślę bardziej istotnej, aczkolwiek ogólnie pomijanej, dotyczącej nie tylko ciepłych skarpetek.

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe SkuterowyManiakF16
    SkuterowyManiakF16
    Użytkownik

Co ma na celu ten pas ochronny na nerki? Ja się wybiorę i może coś kupie choć motocykla nie mam.

Toros F16 – 3781 km
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

to, żebyś sobie nerek nie przeziębił jadąc na motocyklu.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Arczi
    Arczi
    Użytkownik

Kusi mnie ten kask 😉 ktoś widział, macał takowy?

Zipp Quantum R…w korkach nie stoi. Popieram Eko-Driving.
    MichalWujak
    Użytkownik

Godzina 8.00, podjeżdżam pod sklep, przed drzwiami kolejka. Gdy przypinałem motorower do barierki otwarto drzwi, wszedłem dosłownie minutę później. Wszyscy rzucili się na promocję, wszystkie małe rozmiarowo kaski zostały już wybrane, niektórzy brali nawet po 2 sztuki. Zostały tylko duże kaski, L-ki i XL-ki. Kasków było mało, z jakiś tuzin. Pozostałe towary nie cieszyły się już taką popularnością, może z powodu ilości na półkach.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Standard. W Lidlu zawsze jest tak, że jak dadzą fajną promocję to wykładają mało towaru.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe marcin0915
    marcin0915
    Użytkownik

Zgadzam się z tobą, ale wszędzie tak jest. W realu bardzo często towary z promocji nie zdążą trafić na półki, bo jak się okazuje, pracownicy wykupują towar przed otwarciem sklepu. Tak samo miałem parę lat temu w biedronce, gdy była nawigacja za 240zł (wtedy szał). Byłem w sklepie jako pierwszy i okazało się, że została tylko jedna, a kierowniczka sklepu z rozbrajającą szczerością przyznała, że mieli 5, ale 4 wzięła dla siebie…

Zdjęcie profilowe Arczi
    Arczi
    Użytkownik

No u mnie było tak że chciałem być o 08:00 pod drzwiami ale niestety byłem 08:10 i jak wszedłem spokojnie do środka to zobaczyłem chyba z 10 chłopa buszujących wśród towarów motocyklowych jak kobiety na dostawie towaru w ciucholandzie 🙂 ja oczywiście rzuciłem harpuna na kaski i wziąłem ostatnią L-kę, zostały 2 M-ki. Inne towary faktycznie miały mniejsze wzięcie…no może rękawice też brali ale ich było sporo 🙂 O samym kasku: ogólnie na pierwszy rzut oka jest ok…nie mam doświadczenia w tym towarze bo to mój pierwszy kask ale zauważyłem jedno – na pewno jest podatny na wszelkie zarysowania ponieważ jest matowy z taką „jakby” gumowaną lekko powierzchnią – nie jest to taki typowy błyszczący lakier więc rysy będą na pewno od wkładania/wyjmowania ze schowka pod tyłkiem.Ogólnie na głowie leży bardzo wygodnie, szczęka otwiera się i zamyka lekko i zręcznie tak jak i blenda słoneczna.Wyściółka jest całkiem przyjemna…nic nie szoruje ani nie obciera twarzy (zobaczymy jak będzie w gorący dzień). Nic więcej nie mogę powiedzieć bo jeszcze w nim nie jechałem ale jak to zrobię to nie omieszkam wypisać + i – owego kasku 🙂

Zipp Quantum R…w korkach nie stoi. Popieram Eko-Driving.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie