Opinie: Romet Maxi 125R: Nowy skuter 125 ccm na prawo jazdy kat. B

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Ania Grzelak
    Moderator
    • 170
    • 170Postów:

Chyba trzeba będzie opuścić to forum – to już nie jest forum skuterowo/motorowerowe lecz motocyklowe. Dla mnie nie ma już tu nic ciekawego, ponieważ nie ma kompletnie już opisów pięćdziesiątek.

Berg
    Uczestnik
    • 46
    • 818Postów:

Tez już na to zwracałem uwagę. Zaglądać zaglądam, ale brakuje mi tu właśnie 50-tek. Wiem ze jest „sezon” na 125-tki, ale czemu o maluchach zapomnieli? Nie wiem. Może na wiosnę coś drgnie, bo na razie to w serwisie wielka kicha 🙁 i nie za bardzo jest co czytać. Poprawcie się bo ludzie zaczną odchodzić.

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 949Postów:

forum to sie trzyma. tylko portal ogłupiał.
    wszystko co nowe dotyczy tylko 125 i jest to przeplatane jakimiś sucharami sprzed 1-2 lat wywlekanymi z forum czy bazy artukułów

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

To podrzucajcie fajne tematy dotyczące 50cm chętnie podzielę się wiedzą bo narzekać każdy potrafi.

Berg
    Uczestnik
    • 46
    • 818Postów:

To podrzucam: „Jak z 50ccm zrobić 125ccm?” 😀 . Jak w tym kawale: – Mój komp ma tyle RAMu – A mój taki procek – Ej, pogadajmy o czymś innym np o dup.ch – Yyyy…… moja karta graficzna jest do du.y.” 😀

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

zmienić silnik 😀 a na poważnie to ile w chinolu z silnikiem fmb proste jak budowa cepa,to w qmb jak i minarelce czy morini max to tz 90cm tylko trzeba pamiętać że dobrze zrobionym minarelli na 88cm[big bore] spokojnie objedzie salonowy 125.

areklud
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Wygląda nieźle ciekawe ile to będzie kosztowało czy będzie tak samo wysoce awaryjny jak poprzednik maxi 125 no i co powiedzą pierwsi użytkownicy. Poprzednika już miałem zamiar kupić ale lawina negatywnych opinii jaka pojawiła się w sieci powstrzymała mnie od zakupu no i znów mam dylemat.

wojtass65
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Mam go dwa tygodnie i jestem zadowolony.Sprawdzajcie jak jest poskręcany, u mnie rozkręcił się zacisk przedniego hamulca , prawie go zgubiłem:-(

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button