Opinie: Romet Maxi 125R: Nowy skuter 125 ccm na prawo jazdy kat. B

Chyba trzeba będzie opuścić to forum - to już nie jest forum skuterowo/motorowerowe lecz motocyklowe. Dla mnie nie ma już tu nic ciekawego, ponieważ nie ma kompletnie już opisów pięćdziesiątek.

Tez już na to zwracałem uwagę. Zaglądać zaglądam, ale brakuje mi tu właśnie 50-tek. Wiem ze jest “sezon” na 125-tki, ale czemu o maluchach zapomnieli? Nie wiem. Może na wiosnę coś drgnie, bo na razie to w serwisie wielka kicha :frowning: i nie za bardzo jest co czytać. Poprawcie się bo ludzie zaczną odchodzić.

forum to sie trzyma. tylko portal ogłupiał.
wszystko co nowe dotyczy tylko 125 i jest to przeplatane jakimiś sucharami sprzed 1-2 lat wywlekanymi z forum czy bazy artukułów

To podrzucajcie fajne tematy dotyczące 50cm chętnie podzielę się wiedzą bo narzekać każdy potrafi.

To podrzucam: “Jak z 50ccm zrobić 125ccm?” :smiley: . Jak w tym kawale: - Mój komp ma tyle RAMu - A mój taki procek - Ej, pogadajmy o czymś innym np o dup.ch - Yyyy… moja karta graficzna jest do du.y." :smiley:

zmienić silnik :D a na poważnie to ile w chinolu z silnikiem fmb proste jak budowa cepa,to w qmb jak i minarelce czy morini max to tz 90cm tylko trzeba pamiętać że dobrze zrobionym minarelli na 88cm[big bore] spokojnie objedzie salonowy 125.

Wygląda nieźle ciekawe ile to będzie kosztowało czy będzie tak samo wysoce awaryjny jak poprzednik maxi 125 no i co powiedzą pierwsi użytkownicy. Poprzednika już miałem zamiar kupić ale lawina negatywnych opinii jaka pojawiła się w sieci powstrzymała mnie od zakupu no i znów mam dylemat.

Mam go dwa tygodnie i jestem zadowolony.Sprawdzajcie jak jest poskręcany, u mnie rozkręcił się zacisk przedniego hamulca , prawie go zgubiłem:-(