Opinie: Romet 797: Największa z nowości Rometa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Romet 797: Największa z nowości Rometa

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Super już jestem zainteresowany.Mam również duży skuter Romet RXL 50 4 T,jest lżejszy o 30 kg.Szkoda tylko ,że silnik nie jest 4 suw.Czekam na test skuterowo.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Taki skuter to i ja chce. Jak byście mieli taki nie potrzebny nikomu, to piszcie do mnie, chętnie wezme 😉

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Knight_Rider
    Knight_Rider
    Użytkownik

Ciekawe bo w opisie tego skutera pisze: TYP SILNIKA: 1 cylinder, 2 suw, 49,5ccm, chłodzony powietrzem Tymczasem na zdjęciu jest widoczny w wersji z silnikiem 4T. I jak to rozumieć ?

Zdjęcie profilowe Kempesik
    Kempesik
    Użytkownik

Wszystko fajnie, ale czemu nie dali z tyłu hamulca tarczowego jak to 2T… W 4t nie wiedziałem nigdy to bym zrozumiał, ale 2t…

Romet 747 Eco – 8500km
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Posiadałem ten model jakieś 5 lat temu więc pozwolę sobie na kilka uwag 🙂
    1.W porównaniu do poprzedniego 797 wzrosła ok. 20 kg masa a to dobrze nie wróży – ciekaw jestem dlaczego tak „przytył” ?
    2. Pani Agnieszka przekonuje do niskiego środka ciężkości a jest wprost odwrotnie ! Zbiornik paliwa umieszczony z tyłu pod kanapą na wysokości napisu ROMET , akumulator , moduł i większość elektryki pod deską rozdzielczą na wysokości przednich świateł a na dole tylko litrowy zbiorniczek na olej. Cała przestrzeń na dole praktycznie nie zagospodarowana. To nie pomagało w prowadzeniu.
    3. Do „pojemnego” schowku w poprzednim modelu nie dało się włożyć otwartego kasku f-my NAXXA model S-13.
    4. Jeśli producentem jest ta sama chińska fabryka i materiały użyte do budowy są takiej samej jakości to awaryjność i usterkowość będzie na bardzo wysokim poziomie i o wypadach na dalsze odległości będzie można zapomnieć.
    Dodam jeszcze że bliżniaczy model o nazwie EUROBOY f-my KINGWAY był dostępny jeszcze rok temu ale wycofali go ze sprzedaży i na rynku ostał się tylko GRANDE SPECJAL f-my MOTOMAGNUS.
    Jeśli ten model będzie wystawiony na targach w Warszawie to trzeba mu się dokładnie przyjrzeć może coś pozmieniali i teraz jes to sprzęt pierwsza klasa.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Remo1
    Remo1
    Użytkownik

„Podobieństwo do wszelkich innych skuterów (Euroboy) jest przypadkowe ;D” A tak na serio to całkiem fajnie go przerobili, jeszcze bardziej agresywnie. Ciekawe ile będą sobie za to życzyć…

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Remo1 napisał:

„. Ciekawe ile będą sobie za to życzyć…

Proszę: http://otomoto.pl/romet-797-2t-50-zielona-gora-M3509429.html

Tylko nie dostań zawału 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

hahaha no chyba ich coś mocno pojeba**! 4600!? Za tyle to ja kupie yamahe aerox

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

padalcze 🙂 na moje oko tu bak jest w kanale na podescie i dlatego pani ……mowi o obnizonym srodku ciezkosci

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe Knight_Rider
    Knight_Rider
    Użytkownik

4600 za 50 ccm w 2T to ciekawe ile sobie zawołają za 125 ccm 4T może 6000 a tak swoją drogą to taki skuter przydałby się także w wersji 4T 50 ccm tylko że by musieli pozmieniać charakterystykę przełożeń wtórnych aby wogule ruszył z miejsca i wspinał się pod górki.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie