Opinie: Poznaj kolekcję Romet na sezon 2012

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #95593
  Skuterowo.com
  Użytkownik
  • Postów: 328

  Romet Maxi 125/250 porażka,brzydki jak cholera.

  #95594
  Whistler
  Użytkownik
  • Postów: 271

  Słuchając tej pani odniosłem wrażenie, że nie zna albo nie chce opowiedzieć o specyfikacji technicznej żadnego z pojazdów. O tegorocznych nowościach opowie za rok, bo teraz to nowości i jeszcze nic o nich nie wie… „O innych zmianach dowiecie się państwo ze strony romet.pl już za miesiąc” – to po co ludzie przychodzą na targi? Żeby dowiedzieć się, że więcej wiadomości uzyskają za miesiąc z internetu? Gdyby nie informacja, że 717 jest chłodzony cieczą, to w całym filmie nie padło by nawet słowo o zastosowanych w pojazdach rozwiązaniach (poza podaniem pojemności skokowej Rometa Division). Omówienie zmian stylistycznych „nowy bak” zasługuje na order uśmiechu od prezesa firmy 🙂 @Hugo, na prawdę? Na filmie wygląda nawet fajnie. Nie widziałem na żywo, więc trudno tak ocenić a jego zdjęcia są bardzo „oszczędne”. Wydaje mi się, że w innych kolorach nie było by tak źle. Zaraz przemaluję go w programie graficznym 😀

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #95595
  Whistler
  Użytkownik
  • Postów: 271
  #95596
  ArtekToros
  Użytkownik
  • Postów: 481

  Mam rozumieć , że nie podano ceny tego rometa maxi na Targach ??? Jełśi nie tzn że sami jużnei wiedzą ike za to wziąść ,,,, shhhh Polska ..Mi z kolei podoba sie Jet MAx JUnaka za te 13 000 zł ,,, i nawet jesłi ROmet bedzie kosztował 8 – 9 tyś to mu do pięt niedorasta romet Junakowi. Jeśłi jest sprzęt to i cena powinna byc znana a tak chyba nie jest ?

  #95597
  beskid
  Użytkownik
  • Postów: 44

  Ogólnie najbardziej, z nowej oferty Rometa, podoba mi się ten elektryczny skuter, tradycyjnie 727 i Zetka. Reszta skuterów i motorowerów, jest nie tyle że okropna,ale po prostu brzydka… 🙂

  #95598
  marcinit
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam Wszystkich Co z większymi pojemnościami u Rometa na targach w 2009r była mowa że szykują jakieś nowości mowa tu o pojemnościach 400-600cm3 itd minęły 3 lata i cisza? Pozdr

  #95603
  Whistler
  Użytkownik
  • Postów: 271

  Marcint, o tym raczej możemy zapomnieć romet nie dysponuje technologią wtrysku a silniki z gaźnikami są słabsze choć palą porównywalne ilości paliwa.

  #95604
  Whistler
  Użytkownik
  • Postów: 271

  Dlatego Romet został importerem Hyosunga.

  #95605
  ko_mol
  Użytkownik
  • Postów: 17

  @beskid ładne jest to co się komuś podoba 😉 fajnie że division wygląda kiepsko 😉 a co do reszty rometów, to fajne jest to jak oni je wyceniają.. kupujesz nówkę sztukę na 2letniej gwarancji a tak jak za nowego RR50 płacisz ok.4tyś pln więc strasznie mało 🙂

  #95606
  marcinit
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Jeżeli Romet został importerem Hyosunga to wydaje mi się że powinien mieć na stronie wyszczególnione produkty tej marki a nic nie znalazłem.

  #95607
  Whistler
  Użytkownik
  • Postów: 271

  Niekoniecznie, jest osobna strona dla tej marki, hyosung.com.pl zdaje się. W newsach na stronie rometa jest tylko link do katalogu w pdf.

  #95639
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  Nie wiem czy ktoś zauważył, ale CRS ma niedokręcony tylny błotnik z lampą, z jednej strony wisi jak gil z nosa.

  #96833
  nagroda
  Użytkownik
  • Postów: 26

  Kiedyś Romety mi się podobały, ale jakoś starość jak człowieka łapie, to myśli się o bezpieczeństwie przede wszystkim. 18-go byly Dni Otwarte Yamaha, poszedłem i kupiłem…skuter- tmax 530. Wystarczy mi aż nadto, bo wygląda jak motor, jeździ jak motor i wydaje mi się bardziej bezpieczniejszy.

  #97953
  figurakasi
  Użytkownik
  • Postów: 5

  No ok, a jakoś nawet xenter ma silnik chłodzony cieczą, 4-suwowy silnik SOHC 150 cm3 i co? Romet też ma..ale rzeczywiście , Pani danymi technicznymi nie zabłysnęła. Zgadzam się z tą opinią.

  #97969
  samolotto
  Użytkownik
  • Postów: 5

  o Rometach nie mam zdania ,bo nimi nie jeżdżę. Teraz mam trochę mało kasy, to zastanawiam się nad programem wymiany motocykli używanych na nowe.. Słyszał ktoś o tym? Jak myślicie warto sprzedać czy wymienić u dealera?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button