Opinie: Po co nam kask na skuter i quad?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Po co nam kask na skuter i quad?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Tomekj
    Tomekj
    Użytkownik

Mam qada jezdze po polach i mam kask…..mam skuter yamaha oveto mbk jezdze po polanach i mam kask ……. heh;)

Zdjęcie profilowe Dominikkm
    Dominikkm
    Użytkownik

troche dziwne to pytanie a jakbyś miał jakis wypadek spadł by ci quad na głowe bez kasku to lipa by byla a z kaskiem to mniej obrazen by chyba bylo

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Shyem
    Shyem
    Użytkownik

Pasy to też średni pomysł. Wyobraźmy sobie wypadek, gdy skuter nam się składa na bok. Ja wolałbym mieć kask i ubrania motocyklowe, niż być przypiętym do pasów i polecieć razem ze skuterem.

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Miałem wypadek facet wymusił pierwszeństwo skuter wlókł kilka metrów a ja pierdyknołem głową w płot .Gdyby nie kask to dzisiaj by mnie tu nie było albo bym był jak warzywko

Zdjęcie profilowe moute
    moute
    Użytkownik

A ja lubie jeździć w kasku, czuje się bezpiecznie i konfortowo i nawet jakby nie było obowiązku jazdy w kasku to i tak bym zakładał.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To jest tak samo głupie pytanie, to tak samo jak czy używać gumki w burdelu

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie