Opinie: Ostrzeganie przed policją: Nie migaj, bo nie wiesz, kogo ostrzegasz

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Ostrzeganie przed policją: Nie migaj, bo nie wiesz, kogo ostrzegasz

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe H2SO4 H2SO4 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Idąc tym tropem: nie pomagaj bo nie wiesz komu pomagasz, może to złodziej, a nawet morderca? Jasne, że może się trafić nietrzeźwy kierowa lub złodziej samochodowy, ale jakie jest tego prawdopodobieństwo? Co do kontroli nietrzeźwych kierowców, o ilu mniej by ich było gdyby limit promili wynosił tyle ile przeciętna w UE czyli 0,5? może nawet o 50% mniej? Zdecydowana większość „nietrzeźwych” to skutek dnia poprzedniego, już 2 moich znajomych straciło prawo jazdy na kilka miesięcy bo przekroczyli 0,2 promila, a byli poniżej 0,5. Jakoś żaden ze znajomych nie stracił prawka bo przekroczył 0,5 promila.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Gratuluje, Twoi znajomi to umiarkowani pijacy 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Miro napisał:

Co do kontroli nietrzeźwych kierowców, o ilu mniej by ich było gdyby limit promili wynosił tyle ile przeciętna w UE czyli 0,5? może nawet o 50% mniej? Zdecydowana większość „nietrzeźwych” to skutek dnia poprzedniego, już 2 moich znajomych straciło prawo jazdy na kilka miesięcy bo przekroczyli 0,2 promila, a byli poniżej 0,5.

Ciekawe czy byłbyś tego samego zdania jakby Ci taki „trzeźwy” zabił kogoś z rodziny.

Zdjęcie profilowe hyena
    hyena
    Użytkownik

Będę migał komu będę chciał. Policja straciła swoje zadanie, stała się Ciemężcą a ja się nie pozwolę Cięmężyć i będe stawiał bierny opór. Co to za Policja jeżeli przelożony jego pensje ustala na podstwie mandatów a nie wyników w pracy. Mandat to nie wynik. Próbują nas łupić jak zbóje drogowe ze średniowiecza. Zresztą widać opór na ulicach bo ludzie zaczynają być bardzo przepisowi i to widać. Nie będzie trzaskania mandatów i tyle. Pracować nie czaić się w krzakach.

Kymco Agility City 125 seryjny + obrotomierz + wariator naraku V2
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Tutaj nie można przeginać w żadną stronę. Czy cała policja to zaraz Ciemiężca..no nie wiem. Mnie nie Ciemiężą wiec nie mam takich doświadczeń.
    Za to czasem się przydają.
    Przynajmniej ja nie patrze na policje przez pryzmat drogówki z koziej wólki.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przepisowa jazda jako opór przeciw Ciemiężcy, no nieźle pojechałeś kolego…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Włoski strajk, 30 plenum Spółdzielni Zenum… wszyscy robią co powinni i wtedy nikt się nie może odnaleźć 🙂

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe H2SO4
    H2SO4
    Użytkownik

Jak już nawet i Leszek pisze takie pierdoły o zupełnie niczym ważnym to ja idę sobie zwyczajowo na emeryturę. Kiedyś przecież muszę.

Młodzi jeszcze jesteście to żyjcie sobie nadal w ciągłym napięciu. I straszcie się nawzajem.
    Straszcie się, napalajcie na coś, popalajcie to i tamto, popijajcie ostro (zawsze sokiem z grejfruta na zagryzkę), drzyjcie swoje japy po nocy, kopcie dopieszczonego technicznie Junaka Wombata (bo stoi jednak zawsze na chodniku), kradnijcie w opór używane Kumkacze Seby (dla zysku, albo za jakieś niespłacone długi) i kupcie wreszcie od niejakiego Krzycha tego jego Torosa.

Pojechałem zza winkla z tym swoim wpisem tutaj? No ja myślę, że jednak troszku pojechałem. A może nawet dalej pojadę, najwyżej się to wytnie.

http://mojstary.wordpress.com/co-cie-wkurwia/

Zdjęcie profilowe mareq
    mareq
    Użytkownik

Ja mrugam światłami tylko po to aby komuś przypomnieć o włączeniu świateł. Na CB nigdy nie przekazuję gdzie miśki stoją. Moje sumienie jest czyste. Prędkości nie muszę przekraczać, bo dla mnie ważniejsze jest dojechać do celu a nie zrobić to minutę wcześniej kosztem znacznie większego zużycia paliwa.

Zdjęcie profilowe Miro
    Miro
    Użytkownik

maxell czytaj ze zrozumieniem, nie pochwalam wypicia małej ilości alkoholu i zaraz wskakiwać za kierownicę, pisałem o przypadkach gdy ktoś nieco zabalował dzień wcześniej i z rana czuje się trzeźwo, nawet nie podejrzewając, że może mieć przekroczone 0,2 promila, to jest możliwe właśnie dlatego, że 0,2 to bardzo niski wynik. lucek71 do tego nie trzeba być pijakiem nawet umiarkowanym, chyba że sam nigdy nic wyskokowego nie pijesz to pewnie tak postrzegasz wszystkich cokolwiek popijających od czasu do czasu. Ale przyjmuję to jako żart 🙂 Nie bronię pijanych kierowców i jestem przeciwny wyrokom w zawieszeniu, powinien taki kiblować i basta, ale nie taki co ma poniżej 0,5 promila…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie