Opinie: Nowy Zipp Vapor za chwilę w salonach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Nowy Zipp Vapor za chwilę w salonach

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe nagroda nagroda 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #93635 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  Leszek Śledziński
  Jednoślad.pl
  • Postów: 2 361

  Wreszcie ładne światła dostał Vaporczak. Listwy LED i te tylne światła bardzo fajne. W ogóle po lifcie ładniejszy się zrobił. Coś na miarę Lamborghini Reventon… w całej wcześniejszej gamie Lambo.

  Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
  #93636 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe KilaFlash
  KilaFlash
  Użytkownik
  • Postów: 35

  Polska+Chiny=….. zobaczymy jak to bedzie jezdzic

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #93637 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe HugoBoss
  HugoBoss
  Użytkownik
  • Postów: 3 266

  Zawartość merytoryczna tego tekstu woła o pomstę do nieba. Ja rozumiem że artykuły piszecie po nocach,ale niech to ktoś sprawdza przed opublikowaniem bo czytając cały tekst trzeba czasami wracać bo nie wiadomo czy źle się przeczytało czy w tekście są niespójności. Już pierwsze zdanie „Nowy skuter Zipp został dostał nowy design” wygląda tragicznie. Albo tu „dwie łukowate lampy wykonane w technologii wkomponowane w przednia owiewkę” , „które pozwoliły przy dopasować odpowiedni gaźnik”.

  #93638 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe madi
  madi
  Użytkownik
  • Postów: 5 788

  „Nowy skuter Zipp dostał nowy design.”, „dwie łukowate lampy wykonane w technologii LED wkomponowane w przednia owiewkę, mieszczące światła pozycyjne i kierunkowskazy.”, „które pozwoliły przy dopasować odpowiedni gaźnik” no, w ostatnim to „przy” faktycznie jest zbędne, ale w pozostałych skasowałeś kilka słów

  Router WS 50 2013
  #93639 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe HugoBoss
  HugoBoss
  Użytkownik
  • Postów: 3 266

  Nie skasowałem tylko napisałem jak było,teraz już widzę że poprawili.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

  W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
  #93640 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe MichalWujak
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  Nie wiem w którym miejscu te ledy przypominają jakiegokolwiek streeta. Lusterka i owszem, ale ledy? Sam nie wiem. Co do testów na hamowni to szkoda, że jest to hamownia dla silnika a nie całego skutera. Akurat same silniki w chińskich skuterach są najbardziej wytrzymałe z całej konstrukcji.

  #93641 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Melonier
  Melonier
  Użytkownik
  • Postów: 99

  To takie pierdzi kółko, szkoda że nie pracują nad moją Vegą. Dali by jej większe koła i taki tylni amorek jak w tym nowym Pro 50,siedzisko od kolumny odstawić na min 10 cm, dobre teleskopy do przodu i lepszy hamulec na tył.Czy i wy to widzicie?! Już to widzę oczami zapaleńca. Jak taki zrobią to kupię 3 szt.

  “Gdy Tylko Mogę w Korkach Nie Stoję!”
  Skuter to moja pasja.
  #93642 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe MichalWujak
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  Gdzie Ty byś chciał mieć zamocowany wahacz centralny przy skuterze, który ma koło przykręcone do karterów? To się naturalnie wyklucza. A tak w ogóle jest dużo skuterów, które mają z tyłu jeden amortyzator i to jedyne, co można zrobić na wzór Pro 50.

  #93643 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Pietro
  Pietro
  Użytkownik
  • Postów: 3 294

  Może w końcu doczekamy się opisu testów Quantuma R..? Vapor to taka deskorolka na małych kółeczkach, dobry dla dziecka na komunię. Jest konkretny Quantum, na kołach 13″, ale poza testami plastików po zaliczeniu gleby, cisza…

  #93644 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Melonier
  Melonier
  Użytkownik
  • Postów: 99

  M-W problem polega na tym ,że ja to widzę tylko wystarczy troszeczkę wyobraźni i troszeczkę klonowania np.budowa podobna do Hondy PCX. No nie zdradzę pomysłów ponieważ nie ja na tym zarobię. Lecz powiem Tyle Polak Potrafi :-). No może na 50 tkę to szkoda ale się da, a jeszcze jak pomyślę o napędzie elektrycznym to wymiękam na siedząco. Poczytaj o osiągnięciach Polaka w dziedzinie akumulatorów polecam, no i grafen. „Niestety rodzi się smutne pytanie w jaki sposób tym razem Polscy naukowcy nie zarobią na tym wynalazku ani grosza albo zostaną wykolegowani przez „przyjaciół” z zachodu. Niemniej jednak takie wiadomości powodują, że serce mi rośnie i dumny jestem z naszych ludzi” To jest To.

  “Gdy Tylko Mogę w Korkach Nie Stoję!”
  Skuter to moja pasja.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Nowy Zipp Vapor za chwilę w salonach
Informacje o Tobie: