Opinie: Nowy Zipp Pro 50 GT 2013

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Leszek Śledziński
    Keymaster

będzie taki sam szrot jak tamten pro?

monek100
    Użytkownik

zamiast wyglądu mogliby wsadzic tam 2t albo cos mocniejszego.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Padalec
    Uczestnik

monek100 napisał:

zamiast wyglądu mogliby wsadzic tam 2t albo cos mocniejszego.

– po co ??? Dlatego że „monek100” albo inny Kowalski chciałby więcej 🙂 Ten sprzęt ma śmigać w Polsce 45 km/h Jaki to ma sens dla producenta ??? Jak ktoś chce szybciej to prawko i inny sprzęt.

przemokras
    Użytkownik

ja tam wole swojego matrixa za 4 tysie:d

Padalec
    Uczestnik

przemokras napisał:

ja tam wole swojego matrixa za 4 tysie:d

– dzięki wniosłeś dużo do dyskusji o pro 50 gt.

rabit29
    Użytkownik

Troche przesadzili z ceną za takie drobne zmiany

hidden
    Użytkownik

Fap fap fap złom

matol1798
    Użytkownik

hidden napisał:

Fap fap fap

złom

Wiesz to z doświadczenia czy tylko ktoś kto markowy skuter tak twierdzi ?

hidden
    Użytkownik

Mam chinola (romet zetka) i z czystym sumieniem mówię, że to złom jak za takie pieniądze. Ten Zipp to ten sam silnik, podzespoły podobne, nawet przy dbaniu nie pojeździ tyle co katowana markówka.

monek100
    Użytkownik

zetka ma inny silnik.

harekop
    Użytkownik

Dokładnie. Układ pionowy, a nie poziomy.

JKieszek
    Użytkownik

Łoooł Panowie spoko – po żyjemy zobaczymy , co do silnika to przy dobrej konstrukcji i materiałach + wykonanie może służyć latami i nie ważny układ pion czy poziom.Fakt Zippo Pro 50 nie jest ideałem i mogli w nim zrobić więcej zmian ale jak to zawsze bywa pewnie te zmiany są i nie oficjalne np : lepsze spawy ramy, inne lepsze materiał użyte do produkcji …. Fakt jest taki że jeśli ktoś ma ZP50 bez GT nie zamieni go tylko dla LAMPEK LED !!!

DooOminO
    Użytkownik

Mi osobiście nie podoba się wygląd ścigacza z takim silniczkiem.

Caldir
    Użytkownik

padalec napisał – po co ??? Dlatego że ”monek100” albo inny Kowalski chciałby więcej 🙂 Ten sprzęt ma śmigać w Polsce 45 km/h Jaki to ma sens dla producenta ??? Jak ktoś chce szybciej to prawko i inny sprzęt. a no po to żeby nie zwalniać pod górkę żeby nie tamować ruchu zapasowa moc daje bezpieczeństo pomyśl jedziesz 45 km/h za miastem wyjeżdzasz z zakrętu nagle od tyłu bach zeby muc z kimś normalnie dojeczać i jeszcze wiele takich kito wciskacz

DooOminO
    Użytkownik

„zapasowa moc daje bezpieczeństo” Ludzie nie piszcie czegos takiego bo to nie jest nawet zalosne..

Padalec
    Uczestnik

Caldir – spójrz na to oczami importera.
    Jeśli w Polsce obowiązują takie przepisy a nie inne – to pakujemy do zipp-a słaby silnik ale za to masowo produkowany w milionach szt.- którego cena jednostkowa jest mała. Spełnia wymagania ? rozpędza poj. do 45 km/h ?
    A dzięki temu cena zipp-a jest niższa.
    I chińczyk weżmie wypłatę i armator zarobi i państwo skasuje podatek i importerowi zostanie parę PLN.
    Przypuszczam że po zdjęciu blokad będzie śmigał 55-65 km/h (może więcej) więc argument o byciu zawalidrogą jest mocno naciągany.
    Co do – „Fakt Zippo Pro 50 nie jest ideałem i mogli w nim zrobić więcej zmian ale jak to zawsze bywa pewnie te zmiany są i nie oficjalne np : lepsze spawy ramy, inne lepsze materiał użyte do produkcji ….”- To jakaś teoria spiskowa – Proszę zacznijcie myśleć ! Lepsze materiały = większa cena !

JKieszek
    Użytkownik

Padalec pisze: Co do – ”Fakt Zippo Pro 50 nie jest ideałem i mogli w nim zrobić więcej zmian ale jak to zawsze bywa pewnie te zmiany są i nie oficjalne np : lepsze spawy ramy, inne lepsze materiał użyte do produkcji ….” – Proszę zacznijcie myśleć ! Lepsze materiały = większa cena ! CHODZI IM O BŁĘDY I POPRAWKI WZGLĘDEM STARSZEGO MODELU DO JAKICH ŻADEN PRODUCENT NIGDY SIĘ NIE PRZYZNA!!!A tak z ciekawości czy oprócz teoretyków jest ktoś kto ktoś jeździł na codziennie Zippo Pro 50.

jara992
    Użytkownik

SUPER!!!! dobra,żartowałem. Mogli się chinole postarać i wbić tam jakieś 10HP am6,wtedy byłby sens to kupić. Z wyglądu zawsze mi się podobał,lecz 4t chłodzony powietrzem i moc max. 4.5HP z górki to całkowicie mnie odstrasza.

marasss666
    Użytkownik

Ludzie z której choinki pospadaliście jeśli dla was 4.5 HP to was za mało i niezgadzacie sie z przepisami odnośnie motorowerów czyli prędkość max 45 km/h zróbcie prawko „A” i wsiadajcie na bandita zawsze jakaś nerka sie przyda. ŻAL…

Tadzik
    Użytkownik

ZIPP PRO kupiłem w tamtym roku, czyli teoretycznie po tym jak producent deklarował poprawę jakości tego sprzętu. I rzeczywiście tak było i jest, zrobiłam na nim prawie 10 tyś w rok i nie ma się do czego przyczepić! Pojazd spisuje się bez zarzutów. Więc nie wiem skąd biorą się opinie osób, które z praktycznego punktu widzenia nie mają doczynienia z tym pojazdem, i tak naprawdę nie powinni się wypowiadać na forach bo od snucia domysłów to raczej nie jesteście… Nowy Pro GT bardzo dobrze wygląda i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę go na żywo w punktach sprzedaży!

stig
    Użytkownik

Moim zdaniem ProGT to ciekawa propozycja na sezon 2013, fajnie że firma Zipp postanowiła odmłodzić pojazd (w pewnym sensie pozwoli to zaoszczędzić trochę kasy wszystkim „agrotuningowcom”). Nowe oświetlenie i lekko zmieniona przednia owiewka niby nie wiele ale to zawsze coś świeżego i nowego coś co cieszy oko. A propo kasy może i cena nie jest najniższa ale w punktach sprzedaży zawsze idzie urwać parę złotych trzeba tylko się targować.

dodo1
    Użytkownik

według mnie pojazd całkiem przyzwoity, nie ma do czego się czepiać.

kubalski123
    Użytkownik

ludzie piszecie bzdury usłyszeli od kogoś jedną wadę i innych zniechęcają
    ja na swoim zipp’ie pro 50 przejechałem 17 tys km i ani razu nic sie nie stało ja polecam super motor a to brzmienie 🙂 a wygląd 😀

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button