Opinie: Nie będzie kursów prawa jazdy AM?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #102154 Reply
    Sham_Janesky
    Użytkownik
    • 28

Kategoria AM zostaje i jej samej nic nie grozi. Mozna będzie wymienić kartę na prawo jazdy. Na dzien dzisiejszy jednak wedle ustawy nie bedzie mozna przejsc kursu na prawo jazdy AM i A2 bo nie ma wlasciwych instruktorów.

#102150 Reply
    Sham_Janesky
    Użytkownik
    • 28

No chyba ich z tego całego rządu coś mocno poje*ało. Zrobić coś i nie nadać do tego uprawnień instuktorą? Czy to oznacza, że jutrzejsze wejście prawa w nową kategorie zostaje anulowane?

#102159 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Ha, ha, ha, ha, ha…. Ale mnie rozbawił ten wpis 🙂 No takie jaja to tylko u nas. Taka Polska właśnie.

#102222 Reply
    Maciejaa
    Użytkownik
    • 7

to juz sie pogubilem, to egzaminy beda takie same jak kilka mies temu? czy nowe?

#102226 Reply
    kokoniskoo
    Użytkownik
    • 4

@Maciejaa – egzaminów nie będzie WCALE, póki co.

#102229 Reply
    Maciejaa
    Użytkownik
    • 7

kokoniskoo napisał:

@Maciejaa – egzaminów nie będzie WCALE, póki co.

no czy ich poje…. ?? kurde przeciez to sie w glowie nie miesci jaki oni maja tam burdelllllll

#102237 Reply
    matol1798
    Użytkownik
    • 27

Dlatego najbardziej przerąbane mają ci co chcą robić AM 🙂

#102274 Reply
    Sham_Janesky
    Użytkownik
    • 28

Dokładnie- nie będzie ani kursów, ani egzaminów na AM, póki ustawa nie będzie poprawiona.

#102314 Reply
    Maciejaa
    Użytkownik
    • 7

aaa czytalem teraz troszke i AM i A2 nie bedzie poki co, A moge zdac;P hehe:)

#102353 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym właścicielem szkoły jazdy i potwierdza, zgodnie z prawem i zapisami ustawy nie ma zapisu kto może prowadzić kursy na AM i A2, mało tego egzaminatorów w tej kategorii również nie ma. Niby z automatu powinni dostać ci co mają na A, ale zapisu o tym nie ma, co zgodnie z prawem stanowi tylko o jednym – nie ma komu szkolić i nie ma komu egzaminować.

#104274 Reply
    jara992
    Użytkownik
    • 0

na 50cc szkoda AM robić bo to pierdek jest,nawet nie zatrzymują.. chyba,że ktoś ma po modach i leci 100km/h ponad 🙂 przynajmniej u mnie w mieście,ten co ma karte jedzie pierwszy,Ci co nie mają za nim 🙂 a jeżeli nie,zawsze można spier*olić 🙂

#104295 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7

jara992 napisał:

na 50cc szkoda AM robić bo to pierdek jest,nawet nie zatrzymują.. chyba,że ktoś ma po modach i leci 100km/h ponad 🙂 przynajmniej u mnie w mieście,ten co ma karte jedzie pierwszy,Ci co nie mają za nim 🙂
    a jeżeli nie,zawsze można spier*olić 🙂

jestem tego samego zdania .mój styl jazdy to pełny gaz gdzie się da, popisy, prowokowanie kierowców oraz przestrzeganie przepisów tylko od święta 😀 wniosek: policja nie zwraca żadnej uwagi na skutery bo pewnie tak jak ja uważają że są to tylko zabawki ( ja mam groźnego potworka xd )

#108260 Reply
    norbertM3
    Użytkownik
    • 10

Śmiech na sali, tyle powiem…

#108267 Reply
    Gucioo
    Użytkownik
    • 4

A mam takie pytanie, do posiadaczy już prawa jazdy AM. Jak wygląda to prawo jazdy ? Jest ono podobne do Prawa Jazdy na samochód ? Może troche banalne pytanie,ale zabardzo się w tym nie orientuje, a ciekawosć mnie zżera 🙂

#108269 Reply
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    #115486 Reply
    bigos1995
    Użytkownik
    • 0

Witam, wie ktoś może jak teraz wygląda sprawa sprawa z A2?? Z tego co słyszałem (o ile to jest prawda) od maja ma się zacząć szkolenie egzaminatorów i instruktorów.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Nie będzie kursów prawa jazdy AM?
Twoje informacje:

Back to top button