Opinie: Most Północny już dziurawy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #140572 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31

Brakuje już pomysłów na ciekawe artykuły więc zaczyna się pisanie o dziurawych drogach.Za jakiś czas będzie artykuł na którym dworcu PKP zapchał się sracz.Może jakiś test z prawdziwego zdarzenia ?,a nie laurki dla reklamodawców.

#140571 Reply
    Tomekj
    Użytkownik
    • 90

Dlaczego mnie to już nie dziwi…

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#140601 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Portal schodzi na psy. O moderacji nie wspomnę bo nie chcę się denerwować.
    Kogo normalnego w Polsce interesuje jakiś most.
    Mało mamy własnych lokalnych problemów?

#140603 Reply
    Robertonos
    Użytkownik
    • 9

Interesuje wszystkich którzy poruszają się po Warszawie pojazdami mechanicznymi i informacje drogowe zawsze są im przydatne człowieku!Co gdzie i jak jest uszkodzone i rozkopane,szczególnie w wakacje jest nasilenie tego w mieście.A jest tak że siedziba portalu Skuterowo.com znajduje się w tym mieście,poza tym co ja będę ci tłumaczył…Warszawa jest stolicą jak by nie było i kto by nie chciał.Więc sprawy najważniejszego i największego miasta w kraju były,są i będą najważniejsze i podejmowane wszędzie.Jak myślisz co może ludzi którzy tworzą Skuterowo interesować tak naprawdę dziura w jezdni,czy cokolwiek innego związanego z Zabrzem??Zastanów się co wypisujesz ok,w oczach tych ludzi i innych redaktorów na poważnie zajmujących się tym co dzieje się wokół Warszawa się liczy jako temat do artykułów……Zabrze….nie sadzę by oni na co dzień pamiętali że takie coś istnieje.

#140612 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

No to mamy kolejny przykład wyższości Warszawki nad pozostałymi aglomeracjami w Polsce. Brawo! Co jak co ale skromnością nie grzeszycie!

#140613 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

Robertonos też byś nieco się zastanowił co piszesz. Portal jest ogólnopolski a nie warszawski. Ponadto koledzy słusznie prawią, że tematyką tego portalu miały być skutery, a ostatnio robi się z tego serwis informacyjny.
    Co do samej treści twojej wypowiedzi to jest to kolejna w stylu „jestem lepszy od innych”- leczysz tu jakieś kompleksy czy co?

#140624 Reply
    Robertonos
    Użytkownik
    • 9

Jak napisałem powyżej Warszawa jako miasto stołeczne,miejsce gdzie znajduje się największa liczba firm,wszystkie najważniejsze instytucje rządowe.Niemalże jedna trzecia całej kasy tego państwa się w tym mieście znajduje oraz najważniejsze decyzje dla kraju są właśnie TU podejmowane liczy się dla wszelkich reporterów,opisywaczy czegokolwiek w najróżniejszych sprawach i tyle.Takie są fakty po prostu i to jest naturalne.Raven a Ty mieszkasz w Piasecznie zdaje się,czyli jesteś można powiedzieć Warszawiakiem nie?A nawet słowa Warszawa nie piszesz z dużej jako nazwy,to może wyprowadzi się do Zabrza czy gdzieś tam jak tak Warszawka Ci lata koło czterech liter.Tylko może nie zapominaj że to właśnie Warszawa daje Tobie pracę,czyli jednocześnie możliwość tego byś miał co do gara włożyć i zjeść.Ja rozumiem Wy się z Benkiempe dobrze rozumiecie nie,on opluwa ludzi od siebie ze Śląska (Motorowerową Grupę Śląską).A Ty masz czytam problem z tym że Warszawa jest w centrum zainteresowania mediów przeróżnych,nawet Stuterowo.com.A może ty Ślązak jesteś co?Bo ja z paru pokoleń jestem i z Ojców i Matek 100% Warszawiakiem k…a Fa,na Madalinskiego sie urodzilem.

#140627 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Znwou awanturka o Warszawkę?
    Tylko, że istotą tego newsa nie była Warszawa, tylko most, który został nie dawno oddany i już się sypie. I to nie mały most. A nie przypominam sobie, żeby w jakimś innym mieście ktoś coś postawił.
    Gdyby most powstał w Katowicach czy Krakowie i ktoś by się dowiedział o jego wadach to pewnie też było by napisane. I nie pisać, że w Katowicach nie ma rzeki bo nie o to chodzi 🙂

#140629 Reply
    Robertonos
    Użytkownik
    • 9

Zresztą poznałem ostatnio na spocie ludzi ze Śląska,było to w Sielpi.Zrobili na mnie dobre i koleżeńskie wrażenie.Mam nadzieję że zobaczę znowu Chopów we Wrześniu po drodze do Ostrawy i pojedziemy z już wspólnie Śląska i Mazowiecka do Czech :)Wiesz Benekpe co byś nie pisał i się usadowił się mocno z swoimi na ten temat pogladami to prawdy nie miniesz,Warszawa po prostu jest najważniejszym miejscem w kraju z wielu powodów i spraw które TU a nie gdzie indziej się dzieją…i tego nie zmienisz.Wiesz Raven ja jestem przede wszystkim człowiekiem wierzącym i ufającym Bogu,po drugie jestem Polskim patryjotą i po trzecie to miasto jest moim miejscem na ziemi więc można powiedzieć że również patryjotą Warszawy.Tak mam poglądy prawicowe i tak będzie już zawsze,dlatego wszelkie lewactwo,czy inne zawszaństwo liberalne jest dla mnie tym co toczy ten kraj.Jeśli Ty nie masz miłość,ani nawet szacunku do miejsca w którym żyjesz i pracujesz (Warszawa) to Twoja sprawa.Każdy ma prawo być w swoim życiu kim chce i mieć takie czy inne zasady-poglądy.

#140630 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Robertonos – a co na to lekarze? 🙂

#140632 Reply
    Robertonos
    Użytkownik
    • 9

Tak jest Maxell zgadzam się z Tobą,ten artykuł był w kontekście że most nie dawno oddali do użytku i już się nawierzchnia sypie-czyli po prostu danie do zrozumienia że była zle wykonana nawierzchnia.No i że w Polsce buble nadal jak zwykle się buduje.Ale przecież Pany Dziadek100 i Benekpe zaraz mają niesmak że pisze się o Warszawie akurat a nie innym miejscu.Wynika z tego że pisanie o moście w Warszawie jest dla tych Panów akurat jakimś problemem nie?A o Panu Ravenie nie będę pisał,dla mnie każdy kto nie utożsamia się w żadnym stopniu z miejscem w którym żyje i pracuje nie wart jest dyskusji.to tyle w temacie i skończyłem,nie będę się wdawał w polemikę dalszą.Wy macie swoją prawdę ,a ja wierzę w swoją no to szlus.

#140633 Reply
    Robertonos
    Użytkownik
    • 9

Tak Maxell jasne w dzisiejszych czasach w Polsce to trzeba mieć poprawność polityczną nie?Czy jakąkolwiek inną poprawność,bo tego nakazuje dobra postawa społeczna tzw.Polakowstwo liberalno-lewackie.A ja mam taką postawę w dupie,jak dziś ktoś broni wartość typu powstanie Warszawskie,Warszawa czy mówi otwarcie że szwaby czy sowieci to mordercy i ich nienawidzi z wielu rzeczy które zrobili temu miastu czy narodowi to jest psychiczny i niech idzie do psychiatry.Piękne czasy nie ma co postrzeganie partyjotyzmu jako schorzenia psychicznego.

#140641 Reply
    OstRy
    Użytkownik
    • 10

Warszawiak, Ślązak i Kaszub pojechali na wczasy do Egiptu. Gdy płynęli łódką, wyłowili z wody gliniany dzban z dziwną pieczęcią. Po chwili złamali tę pieczęć i z dzbana wyleciał Dżinn.
    – Uwolniliście mnie, spełnię wasze trzy życzenia. Po jednym na każdego.
    Kaszub:
    – Ja tak kocham Kaszuby… Niech zawsze woda w jeziorach będzie czysta, ryb będzie pod dostatkiem, a turyści niech będą porządni i bogaci.
    Dżinn:
    – Nudnawe życzenie, ale jak chcesz. Zrobione.
    Warszawiak:
    – Wybuduj dookoła Warszawy ogromny mur, żeby odgrodzić moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i żeby żadni wsiowi mi tu nie przyjeżdżali.
    Dżinn:
    – OK. Zrobione. Teraz ty – Dżinn zwraca się do Ślązaka.
    Slązak:
    – Powiedz mi coś więcej o tym murze wokół Warszawy.
    – No, otacza całe miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz się nie prześlizgnie.
    Slązak:
    – Dobra. Nalej wody do pełna.

I tyle w temacie ;p Każdy bd bronił swojego regionu 😉

Poza tym aglomeracja Śląska jest większa niz Warszawa ;p

AA Robertonos i dobrze ze mocie tam tych debili z Wiejskiej xD

Tak poza tym to jestem jak najbardziej za autonomia dla slaska , moze wtedy warszawa przestanie na Śląsku Żerować…

#140644 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Ostry – warszawka nie tak łatwo pozbędzie się kury znoszącej złote jaja – oni nie pozwolą na autonomię, bo wtedy źródełko by dla nich wyschnęło.

#140645 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

benekpe napisał:

Ostry – warszawka nie tak łatwo odpuści kurę znoszącą złote jaja – oni nie pozwolą na autonomię, bo wtedy źródełko by dla nich wyschnęło.

Wyschło chyba, nie wyschnęło 🙂

#140646 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Obie formy są poprawne.

#140648 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Chyba na Śląsku 🙂
    I przypominam, że tematem jest rozpadający się most a nie pochodzenie forumowiczów 🙂

#140650 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31

Robertonos napisał:

Pany Dziadek100 i Benekpe zaraz mają niesmak że pisze się o Warszawie akurat a nie innym miejscu.Wynika z tego że pisanie o moście w Warszawie jest dla tych Panów akurat jakimś problemem nie?

Robertonos zaciemniasz jasne sprawy.Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem to moja wypowiedż była formą żartu.Nie mam nic do Warszawy tak jak to na siłę próbujesz udowodnić.Chodziło mi o to że Skuterowo zajmuje się jakąś pieprzoną dziurą zamiast innymi tematami związanymi strikte ze skuterami.Zamiast pseudo testami powinno się zająć testami z prawdziwego zdarzenia.Po co w ogóle piszesz że jesteś osobą wierzącą ?,nie sądzę aby to kogo kolwiek interesowało.Mamy rozumieć że jeśli ktoś jest ateistą to z twojego punktu widzenia jest gorszym człowiekiem od Ciebie ?.Robisz burzę w szklance wody,nie potrzebnie się podniecasz.

#140652 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Ale zauważ, że taka dziura wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego ze skuterami 🙂
    Nikogo tu nie bronię, ale sam też po dziurach jeździć nie lubię 🙂

#140654 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31

maxell napisał:

benekpe napisał:
    Ostry – warszawka nie tak łatwo odpuści kurę znoszącą złote jaja – oni nie pozwolą na autonomię, bo wtedy źródełko by dla nich wyschnęło.

Wyschło chyba, nie wyschnęło 🙂

poprawna forma to wyschło.

W przypadku np /”on”/ wtedy poprawne są dwie formy – wysechł i wyschnął :).Ot tak dla przypomnienia 🙂

#140655 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Ale mowa była o 'źródełku’ czyli 'wyschło’ 🙂

#140656 Reply
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31

maxell napisał:

Ale zauważ, że taka dziura wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego ze skuterami 🙂

Zgadza się,coś tam wspólnego ma niewątpliwie.Nie pierwsza i nie ostatnia to dziura w naszym kraju.Tematów jak widać na nastepne 100 lat nie zabraknie :).

#140658 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

No no, sezon się kończy po mału to dopiero się zacznie 🙂

#140664 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Kto ustanowił Warszawę najważniejszą? Dla kogo jest niby najważniejsza? Chyba tylko dla mieszkańców owej miejscowości, reszta kraju generalnie ma wyje…. A jak ktoś nie wie gdzie jest Zabrze to niech wróci do podstawówki i zrobi sobie powtórkę z geografii. Moim zdaniem dziury, zepsuta sygnalizacja czy planowane objazdy to nie jest kierunek, którym ten portal powinien iść.

#140665 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Ale przecież nikt nie zmusza Was do bycia tutaj a a tym samym do czytania o dziurach w Warszawie. Nie podpisywaliście żadnego cyrografu 🙂

#140669 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Boże, typowa polaczkowatosć… Potraficie pokłócić się nawet o dziurę w moście w którą nawet nikt z was nie wpadł. Zresztą – najważniejsza jest kłótnia, a dziura to tylko pretekst. My, Polacy tak mamy. Lubimy pokłócić się o nic. Co do mostu, dziury i asfaltu – teraz tak się robi aby ktoś miał pracę i pieniądze z łatania. Teraz nawet drogi robi się jednorazowe. Cóż, świat się zmienia – czy tego chcemy czy nie – ale nie zawsze na lepsze. Co do Warszawy – mieszkam w tym miescie i lubię je. nie chciałbym się stad wyprowadzać. Nie pochodzę stąd. Możecie mnie nazwać hołotą, chamem i wieśniakiem, bo przyjechałem tu i zabieram rodowitym mieszkańcom pracę. Ale prawda jest taka – wymyślono koło, samochody, samoloty etc. po to by ludzie mogli się przemieszczać i życ tam gdzie im lepiej. Dążenie do znalezienia własnego miejsca na Ziemi to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. I tyle.

#140673 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

Robertonos napisał:

Raven a Ty mieszkasz w Piasecznie zdaje się,czyli jesteś można powiedzieć Warszawiakiem nie?A nawet słowa Warszawa nie piszesz z dużej jako nazwy,to może wyprowadzi się do Zabrza czy gdzieś tam jak tak Warszawka Ci lata koło czterech liter.

„Warszawski” – przymiotnik pisany z małej litery, przydałoby się uważać w szkole na polskim.
    Co do reszty to g…o wiesz i mędrkujesz, dla Twojej wiadomości w Warszawie mieszkałem ponad 3 dekady. Rację masz co do jednego – „warszawka” (czyt. lokalny warszawski nacjonalizm) lata mi koło pióra i tak samo ludzie go promujący. A jak jeszcze raz przeczytasz ze zrozumieniem ( to też istotna umiejętność) mój post to raczej nie znajdziesz tam żadnej mojej wypowiedzi, które tak „wylewnie” sobie wydumałeś
    I to tyle na temat z mojej strony.

#140675 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

maxell napisał:

To omijaj:)

#140676 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Nikt tu się o dziury nie spiera, chodzi o brak szacunku ze strony pewnego patrioty-katolika. Pierdoły, które ten człowiek wypisuje powodują u mnie synchroniczny opad rąk.

#140681 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

lucek71 napisał:

Nikt tu się o dziury nie spiera, chodzi o brak szacunku ze strony pewnego patrioty-katolika.

….. który nie dość, że używa pięknych słów, które nie do końca rozumie i nie zawsze potrafi je poprawnie napisać, to wyraża poglądy bardziej podpadające pod szowinizm i nacjonalizm. Jednak znowu przyznam mu rację – nie jestem dla niego partnerem do dyskusji ( szczególnie tych nie na temat) :).
    Tą ostatnią „szpilą”, swój udział w temacie kończę:)

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Most Północny już dziurawy
Twoje informacje:

Back to top button