Opinie: Moim zdaniem: Ferro 103-2 Hit czy Kit ?

Witam.Całkiem niedawno kupiłem to cacko ale naprawde cacko jedynie przeraża mnie zpalanie fakt ze na dotarciu bo dopiero mam przejechane 140km no ale spalanie wynosi 5,5 - 6 l na setke . co jest nie tak i co powinienem zrobic ? Proszę o szybką odpowiedz z góry dziekuje .

Hmm mi na dotarciu palił 4l. Mam odblokowany moduł i przy mocno sportowe j jeździe pali mi 4l. Myślę że regulacja gaźnika załatwi sprawę. Czy u Ciebie też występuje muł od 20-30 km/h ?

No właśnie tak zrobiłem i spalanie teraz wynosi niecałe 2,5l na setkę. tż za leży kiedy jak jest zimny to tak ale tak jak juz kilka km przejechane to szybko sie wkręca a gdzie i ile zapłaciłeś za moduł bo mam blokadę do 50km/h i troche lipa? a i jakia idzie żarówka do przedniej lampy ???

W serwisie. Kosztowało mnie to 100zł ale skuter lepiej chodzi. Ale blokady jeszcze są na wariatorze i tłumiku. Ja mam muł 20-30 i im cieplejszy silnik wym większy muł. Moje największe osiągniecie to 72 kp/h. Skuter dobrze sobie radził z tą prędkością.

to nie Jaki rodzaj żarówki idzie do przedniej lampy ?

Nie mam pojęcia. U ciebie też światła są takie tragiczne ?. Ja tylko na długich jeżdżę a i tak ciemno jak w du*pie u murzyna

no właśnie te żarówki to niech ich szlak trafi padaka jak hu… musze zmienic ale bede miał nowy klosz i tam bedzie szła ta H4 koleszka tak przerobił i duzo lepiej

ja sam sobie romecika odblokowałem, była tylko śrubka na gaźniku… leci 88km/h tyle tylko że bez ,dopalacza spalin, nowa głowica, lżejszy tłok i nowy pasek. Skuter był odblokowany gdy mial 4.5 tys km:D dotarcie idealne…

@norbert1710 - z silnikiem 1PE40QMB 88 km/h to duużo zawyżona prędkość maksymalna, po tej wymianie tłoka, która też niewiele co (praktycznie nic) nie daje to te 65-70 to już kompletny max. O głowicy nie wspominam, głowica nie ma nic wspólnego ze wzrostem V-maxu. Jeszcze z kołami 10 cali…

Cześć. Niedawno kupiłem skuter Ferro 103 jeździ się znakomicie wyciągał po miesiącu już 5060km/h.

madi napisał:

65-70 to już kompletny max.

jak zdejmiemy same blokady to owszem, jednak po modyfikacjach wariatora można liczyć na wzrost v maxu o 15 a w porywach do 25 km/h