Opinie: Kymco Super 8: Z bliska

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Kymco Super 8: Z bliska

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kurczak12 kurczak12 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Mnie ten model podoba się, bardziej w kolorystyce czerwono-czarnej. Szkoda, że nie ma tarczy hamulcowej i z tyłu też.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Pewnie w wersji z silnikiem 125ccm, z tyłu jest tarcza.. Niewątpliwie, zaletą tego squta są koła o średnicy 14″

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe domo1293
    domo1293
    Użytkownik

O matko co oni z nim zrobili ten nawy ma całkiem inny styl niż starsza wersja . Tamten jest ładniejszy

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

domo, widziałeś go na żywo? w rzeczywistości wygląda jak maxi skuter, jest duży i ładny 😉

Zdjęcie profilowe domo1293
    domo1293
    Użytkownik

Ale tej owiewki mogło by nie być

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Julian1234
    Julian1234
    Użytkownik

Przejechałem Super 8 2T ponad 10 000 km i nie rozumiem czemu ma inny (chłodzony powietrzem) silnik niż Super 9 – byłby niemal idealny z LC. Jako że jest jak jest, mocy jest za mało (wolę nie myśleć jak jeździ 4T), a poważny tuning (np. wymiana cylindra na 70 ccm) jest obarczony sporym ryzykiem – wiem, co zatarłem taki cyl z powodu temperatury. Ogólnie fajny i duży skuter, mam 190 cm i 100 kg wagi, jeżdżę bez większych problemów od czasu wymiany wydechu na sportowy (ogromna poprawa przyśpieszenia) codziennie do pracy (45 km w obie strony) w Warszawskich korkach.

Zdjęcie profilowe kurczak12
    kurczak12
    Użytkownik

Jak zwiększyć „moc” Kymco Super 8 502T ?Mój jest stosunkowo za wolny , rozkręca się do 30 mil (50 km).

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie