Opinie: Kymco Downtown w pięknej odsłonie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #96828 Reply
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318

jechałem za kolesiem dosiadającym ten konkretny egzemplarz Downtowna, ale strasznie wolno się toczył w korku, więc go wkrótce wyprzedziłem swoją wściekłą 50-tką :))))) było to w ostatni poniedziałek, wieczorem, w Al. Jerozolimskich, już na obrzeżach Wa-wy, kierowniczy w białym kasku Naxa i ciemnych brylach, czy to jakiś wasz pilot-oblatywacz testowy ? 😉

#96829 Reply
    Arczi
    Użytkownik
    • 4

Jak dla mnie filmik strasznie słaby. Kamera przeleciała pionowo w górę i w dół kilkanaście razy pokazując to samo i kilka razy z prawej do lewej…i to ostrzenie obrazu z zatrzymaniem kamery. Kręcone telefonem chyba :/

#96830 Reply
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17

Jaroslav to pewnie był Leszek, też Go często widzę na tej trasie

#96838 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5

Trzeba przyznać, że styliści stanęli na wysokości zadania. Bardzo ładny skuter 🙂

#96855 Reply
    Kymcus
    Użytkownik
    • 0

Witam Skuter jest sliczny na prawde sliczny, Co do video faktycznie slaby klip i montaz

#96856 Reply
    siwypln
    Użytkownik
    • 23

Zgadzam się z kolegą KYMCUS

#96857 Reply
    thufir
    Użytkownik
    • 0

Czesc, Mam pytanie, bo z bloga nie wynika odpowiedz. Co bylo przyczyna stukow? I czy po wizycie ustapily? Co z klockami hamulcowymi? Pisaliscie wczesniej ze cos z nimi nie tak. Dodam ze u mnie w moim D300i stukanie rowniez wystepuje. A przy hamowaniu, z okolic przedniej tarczy dochodzi „szuranie”… Dzieki i Pozdrawiam thufir

#100387 Reply
    CEFA
    Użytkownik
    • 15

witam o ile dobrze pamietam klipki te sa na orginalnej stronie KYMCO jezeli je znajde ponownie podam link do slicznych maszyn kymco od 50 do 700 czy nawet 800

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Kymco Downtown w pięknej odsłonie
Twoje informacje:

Back to top button