Opinie: Jak będzie wyglądać sezon 2015 na rynku motocykli 125? Moim zdaniem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

Wszyscy Ci którzy naśmiewają z Chińskich 125 swój uśmiech ( szyderczy ) uśmiech wsadzą do kieszeni bo te super używane Japońskie 125 cenowo pójdą masakrycznie w górę a i tak będą mocno wyeksploatowanym markowym gównem . A te Chińskie ścierwa pójdą o 1000 w górę i tak będą tańsze od markowych wraków i wszyscy się rzucą na nie i nagle Junak nie będzie Tianhu …..

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 748Postów:

nie pójdą bo będą chcieli coś sprzedać. Boom już był, teraz gaśnie. Dojdzie modeli ale poziomy cenowe już znamy.

eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

W zasadzie gdyby ceny podskoczyły o tyle, ile wynosi cena za kurs i egzamin na kat A, to już lepiej zainwestować w robienie kategorii 🙂

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 748Postów:

w kategorii inwestowanie tak. w kategorii lenistwa wygrywa bezkonkurencyjnie motor bez potrzeby egzaminów,kursów i wydatków.

H2SO4
    Użytkownik
    • 1
    • 243Postów:

Co miało zdrożeć to już zdrożało. Kto się napalił to już sobie zakupił, a reszta…
    A reszta ma na jedyną słuszną decyzję zakupową… całą najbliższą zimę. 🙂

LZK
    Użytkownik
    • 0
    • 29Postów:

Akurat tym co zrobił Romet jestem do dziś głęboko zniesmaczony. Z dnia na dzień po wprowadzeniu ustawy podniósł ceny o prawie 50%. Przykładowo Romet soft jeszcze w lipcu kosztował 3500 zł, a potem nagle cena urosła do kosmicznych 5000 zł. Ja się pytam za co? Chcą się teraz dorobić na astronomicznych marżach zupełnie nieadekwatnych do wartości produktu.

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Nie będzie według mnie żadnego wzrostu cen w 2015… Sytuacja raczej będzie przypominała tą obecną teraz na rynku ropy naftowej… Producenci i sprzedawcy będą starali się wykorzystać okazję dla zmiany swoich udziałów rynkowych. Ci co podniosą ceny, nie oferując adekwatnych nowych produktów, po prostu wypadną z tego wyścigu. Popyt oczywiście się zwiększy, ale podaż moim zdaniem go przegoni. Faktycznie – przerwa zimowa jest doskonałym momentem na schłodzenie nadmiernie rozgrzanych głów…

WOLKER
    Użytkownik
    • 1
    • 42Postów:

Wzrostu cen NIE BĘDZIE ,raczej będą nowe modele 125. Chińczyki też się będą sprzedawać ( ja już mam zakupiony silnik 125 chiński do swojego moto – w marcu go montuje :-). Wiadomo że markowy dłużej wytrzyma ale ceny są 2 razy większe za używkę niż za nowego chinola ( piszę tu o silnikach 125)

H2SO4
    Użytkownik
    • 1
    • 243Postów:

Pójdę sobie teraz na skróty. Jest na to jedno słowo… CZAD. 🙂

http://auto.dziennik.pl/jednoslady/galeria/467725,1,jaki-motocykl-125-ccm-z-prawem-jazdy-kategorii-b-ceny-zdjecia-wideo-przeglad.html

I wyniuchałem tam też okazyjnie naszego… byłego i złego szeląga. Zastanawiające jest to jednak. Mistrzu sobie nadal działa.
    Ale, że jeszcze go nie zamkli ? Aż dziw na to bierze. ;P

~benek 2014-08-28 13:18 napisał:
    Do każdego motocykla jest przewodnik po Pekinie – gratis!

Brawo, Fabianie. Gardę trzymaj zawsze wysoko. 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button