Opinie: Honda NSR 125: Za co ją kochamy?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #125401 Reply
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Marzę o takiej <3 Pokażę ten artykuł tacie, gdy już będę chciał nabyć swoją 😀

#125416 Reply
    DamianRysiekSr
    Użytkownik

Ja wolę CBR’kę, aktualnie mam na oku rocznik 2009, to czy ją kupię zależy od tego, kto kupi mój aktualny pojazd jakim jest Aprilia SR 50 R, bo nie niestety choć jedno kocham a drugie jest bardziej „poważne”, to nie mogę mieć dwóch ;(

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#125420 Reply
    MarSen
    Użytkownik

Powodzenia z tym. Ja NSR wybrałem ze względu na moc. CBR ma silnik czterosuwowy, który po pewnym czasie przestanie dawać frajdę… A NSR tylko odblokuję i śmigam całkiem inną maszyną 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Opinie: Honda NSR 125: Za co ją kochamy?
Twoje informacje:

Back to top button