Opinie: GB Motors Cyclone: Początki...

Życzę Powodzenia i mam nadzieję, że nie trafiłeś tfu tfu odpukać na pechowy egzemplarz tylko taki który po pierwszym maksymalnie drugim przeglądzie będzie już nie do zdarcia! Pozdrawiam `Sousek

Dzięki. Mam nadzieje że wszystko będzie ok. Postaram się w miarę często aktualizować informacje na temat tego skutera.

Mi się za to kolor felg podoba. :slight_smile:

Fajne design tego skuterka, mnie się nie podoba tylko końcówka tłumika :slight_smile:

No brawa!! I życzę pustych ulic ,czystych i suchych.

Dzięki wielkie i wzajemnie…

Dobry wybór ,nie patrz na to że “chińczyk” i tak przecież wszystkie skutery na tej planecie są albo składane w Chinach albo mają sporo części z kraju Mao. Jedna rada z mojej strony ,Nie ufaj do końca serwisom po przeglądzie znajdź godzinkę czasu i posprawdzaj wszystkie śrubki sam . Mi po pierwszym przeglądzie gdzie mieli wszystko podokręcać i posprawdzać odpadła centralna stopka.

Dzięki za info. Na 100% wszystko sprawdzę.

Zgadzam się z pietro ta końcówka jest wręcz okropna . Ale ogólnie skute jet bardzo ładny .

Jutro zostaję posiadaczem skuterka Kingway Fiesta (klon GP Cyklone) i jestem niezmiernie ciekaw, co z tego wyniknie. Oby jak najwięcej dobrego. Jeździłeś na swoim w jakieś dalsze, turystyczne trasy? Przez dalsze rozumiem - 100, 150 km.

Ja posiadam Kingway Chinaboy to jest to samo co Fiesta i Cyclone ja ma przejechane ok 4000km jedynie co wymieniłem licznik