Opinie: Co jeść w "trasie" po Polsce?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Co jeść w "trasie" po Polsce?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Filippo73 Filippo73 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #113283 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe vito
  vito
  Użytkownik
  • Postów: 9

  Świetny artykuł, też jeżdżę trochę po naszym pięknym kraju i wiem że dużo stacji zraża już do siebie na starcie czyli stan toalet , itp. Kanapek zrobionych w domciu i jajek na twardo nic nie zastąpi, ale muszę przyznać, że jest taka sieć stacji, tutaj bez reklamy, gdzie kawy można napić się bardzo dobrej, z kombo-mega-młynko-expresu. Pozdrawiam wszystkich podróżników.

  vito
  #113304 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe mancur
  mancur
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Najpewniejsze są zawsze te knajpy przy drogach gdzie stoją ciężarówki.Kierowcy ciężarówek wiedzą najlepiej gdzie dobrze i tanio zjeść przy czym nie przedłużać pauzy na posiedzenia w krzakach:) dlatego jeśli chcesz tanio i dobrze a przede wszystkim „bezpiecznie” wypatruj ciężarówek przy barach i zajazdach.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #113316 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe kolawos
  kolawos
  Użytkownik
  • Postów: 5

  jak Adaś bułka z bananem, a tak to jak przyciśnie szczególnie wieczorem to stacja hot dog

  #113360 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Filippo73
  Filippo73
  Użytkownik
  • Postów: 477

  Jeżeli nie mamy worka pieniędzy, najlepszym rozwiązaniem jest wyszukać lokalu, gdzie zaparkowane są ciężarówki. Muszę jednak się przyznać, że bardzo lubię hot dogi na stacjach benzynowych. Faktem jest, że niezależnie, którą parówkę wybierzemy smakuje tak samo, ale tak samo dobrze.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Co jeść w "trasie" po Polsce?
Informacje o Tobie: