Opinie: Co jeść w „trasie” po Polsce?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Co jeść w „trasie” po Polsce?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Filippo73 Filippo73 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #113283
  Zdjęcie profilowe vito
  vito
  Użytkownik
  • Postów: 9

  Świetny artykuł, też jeżdżę trochę po naszym pięknym kraju i wiem że dużo stacji zraża już do siebie na starcie czyli stan toalet , itp. Kanapek zrobionych w domciu i jajek na twardo nic nie zastąpi, ale muszę przyznać, że jest taka sieć stacji, tutaj bez reklamy, gdzie kawy można napić się bardzo dobrej, z kombo-mega-młynko-expresu. Pozdrawiam wszystkich podróżników.

  vito
  #113304
  Zdjęcie profilowe mancur
  mancur
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Najpewniejsze są zawsze te knajpy przy drogach gdzie stoją ciężarówki.Kierowcy ciężarówek wiedzą najlepiej gdzie dobrze i tanio zjeść przy czym nie przedłużać pauzy na posiedzenia w krzakach:) dlatego jeśli chcesz tanio i dobrze a przede wszystkim „bezpiecznie” wypatruj ciężarówek przy barach i zajazdach.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

  Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
  #113316
  Zdjęcie profilowe kolawos
  kolawos
  Użytkownik
  • Postów: 5

  jak Adaś bułka z bananem, a tak to jak przyciśnie szczególnie wieczorem to stacja hot dog

  #113360
  Zdjęcie profilowe Filippo73
  Filippo73
  Użytkownik
  • Postów: 477

  Jeżeli nie mamy worka pieniędzy, najlepszym rozwiązaniem jest wyszukać lokalu, gdzie zaparkowane są ciężarówki. Muszę jednak się przyznać, że bardzo lubię hot dogi na stacjach benzynowych. Faktem jest, że niezależnie, którą parówkę wybierzemy smakuje tak samo, ale tak samo dobrze.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie