Opinie: Buty na skuter i motorower: Czy warto?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #115283 Reply
    Tomekj
    Użytkownik
    • 90

Ja zależnie od pogody, jak jest poniżej 18 stopni to jeżdżę w glanach, a jak wyżej Conversach 🙂 Na motorowerze.

#115286 Reply
    Padalec
    Uczestnik
    • 1

„Buty na skuter i motorower: Czy warto?” – warto!
    Kto zaliczył glebę (szczeg.na asfalcie) ten potwierdzi 🙂

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#165244 Reply
    largo
    Użytkownik
    • 1

Ja tam na skuterze jeźdzę w zarąbistych Adidasach ZX. 😉 Kolor mam dobrany pod kolor skutera. Wygląda to rewelacyjnie.

#165247 Reply
    WodzuWGK
    Uczestnik
    • 4

No to szkoda będzie tych adidasków, że nie wspomnę np. o skręconej kostce czy złamanym palcu.
    Ja po ostatnim ślizgu (10 dni temu) odczuwam jeszcze ból w lewej nodze, co prawda przechodzi i nic poważniejszego się nie stało ale postanowiłem zainwestować w porządne obuwie.
    RST Urban Boot

Polecam

#165284 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2

Skuter czy motocykl, szlif boli tak samo. Ja tam jeżdżę w normalnej opancerzonej kurtce moto, rękawicach (niezależnie od pogody, tylko latem w lżejszych), typowych butów moto nie używam, choć mam. Na motocyklu przy większych prędkościach dawały radę, skuter dodatkowo bardziej osłania nogi i było mi mocno za gorąco. Zresztą szczerze mówiąc te buty głównie opancerzały piszczel, kostka nie była usztywniana, więc teraz jeżdżę w „skoczkach”. Z motogaci (ehm…) wyrosłem nieco przez zimę, więc wróciłem do starego zwyczaju i pomykam w zawiasowych nakolannikach.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Buty na skuter i motorower: Czy warto?
Twoje informacje:

Back to top button