Opinie: Bonus: 27 minut jazdy do domu na Yamaha YZF-R125 ABS 2016 #37 Szybcy i Wolni Vlog

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Bonus: 27 minut jazdy do domu na Yamaha YZF-R125 ABS 2016 #37 Szybcy i Wolni Vlog

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #306848 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

fajnie. w ruchu. widać jak jedzie , co może.. itd

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    #306850 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Fajny materiał. Trochę wkurza niezważanie przez Kierownika na sygnalizowane wcześniej odcięcie, ale… co kto lubi 🙂
    Co do osiągów, spalanie imponujące, ale prędkość maksymalna… hmmm.
    Że porównam do znanego mi hyosunga gt125: moc podobna, ale masa niższa, owiewki, wtrysk, wąskie opony, superwydech, 6 biegów – generalnie to nowoczesność VS skansen (hyo goły, ciężki, szerokie kapcie, gaźniki dwa, biegów tylko 5). Efekt? Prędkość identyczna, ale spalanie faktycznie 2 do 4. Aż jestem ciekaw porównania z hyo gt125r, bo te chyba miały wtrysk paliwa…

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #306852 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Fajna popierdółka a jak z wygodą [pozycją przy twoich gabarytach?

#306864 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Nie jest to pozycja moich marzeń paci, ale nie narzekałem zbytnio.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    #306865 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Ja się poważnie zastanawiam nad wygodą na motocyklach, skoro mam tylko 170cm, miałem jedną z największych 125 (hyo), pozycja lekko pochylona – prawie wyprostowana i jeździłem z podkulonymi kulasami… Ciężko polecić komuś, kto pisze, że ma 195 cm wzrostu…
    Sym to samo, miejsce jest, ale żebym się mógł jakoś rozwalić niemożebnie… hmmm. Jak oprę stopy na górnej półce (wyprostowane nogi), to zapieram się o oparcie (cofnięte na maksa). A ktoś wyższy…? Hmmm… 🙂

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#306888 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

I o to mi chodziło że przy każdym teście powinno być powiedzne nie dla niskiej lub wysokiej osoby,czy pozycja pochylona i opierasz się na rękach itd bo o to zazwyczaj pytają,w przypadku łysego kurdupla jak wysoko siodełko i czy sięgnie do ziemi:D:D:D

#306890 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Sięgnie, sięgnie… jak spadnie. Jak ulęgałka. I klaps… klops znaczy 🙂

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Bonus: 27 minut jazdy do domu na Yamaha YZF-R125 ABS 2016 #37 Szybcy i Wolni Vlog
Informacje o Tobie: